Неділя, 12.07.2020, 21:20

26 квітня  під час проведення «Тижня книги» у бібліотечно-іформаційному центрі радо зустріли гостя, ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 та 1989 роках В.М.Васьковського. Віктор Михайлович бойовий офіцер, має звання полковника, учасник війни в Афганістані. Він написав книгу «Роман у прозі», яка розповідає про події Афганської війни. Два примірники книги, з автографом, письменник подарував читачам бібліотеки.

Просмотров:210 | | Комментарии (0)

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?

26-го квітня 2016 року годинник життя відраховує 30 років від дня найбільшої техногенної катастрофи в істор ... Далі..

Просмотров:200 | | Комментарии (0)

У фойє школи для учнів1-11 класів, вчителів, батьків, бібліотечними працівниками  проведено виставку-презентаці ... Далі..

"Без права на забуття"