П`ятниця, 16.04.2021, 21:24
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

 

 

 

28 листопада у театрі ім. П. Саксаганського відбувся фестиваль "Відкриваємо творчі серця серед людей з інвалідністю - творчість без обмежень". Бібліотечно-інформаційний медіацентр БЗШ №20 вітає нашого читача Повшедного Євгена, учня 5-А класу з його дебютом на місцевому конкурсі в номінації "Літературне мистецтво: поезія, проза, гумор та сатира".    

 

 

 

Музика життя в музеї: як в Білій Церкві читали вірші | Моя Київщина


 

 

«Моя Київщина» побувала на презентації нової збірки "Музика життя" талановитої білоцерківської письменниці Оксани Щербань

…Далі натхненно читали поезію учні білоцерківської ЗОШ №20 під керівництвом завідувачки бібліотечно-інформаційним медіацентром школи Сич Олени Володимирівни: Марія Яковенко, Максим Чубко та Маргарита Москаленко. Пані Олена також розповіла, що вони часто і плідно зустрічаються з письменницею на різних шкільних заходах.

Тетяна Іванчук, «Моя Київщина»

http://mykyivregion.com.ua/2019/10/24/muzika-zhittya-v-muzeyi/?fbclid=IwAR2jO3MzNMDQl7l7aqVK2l4mLR_MGhi3ushNe2933WDZIDQUJomCv5M-By4

 

                  

 

 

В міському краєзнавчому музеї відбулася презентація нової збірки Оксани Щербань "Музика життя". Під час заходу у виконанні читачів бібліотечно-інформаційного медіа-центру Москаленко Маргарити, Чубко Максима, Яковенко Марії звучали поетичні рядки із нової збірки письменниці. Ще раз вітаємо Оксану Володимирівну Щербань та бажаємо їй здоров'я, внутрішньої гармонії, великої енергії, невичерпності духовної криниці, з якої вона бере сили для творчості, натхнення на нові звершення та творчі здобутки.

 

 

 

В бібліотечно-інформаційному медіацентрі відбулася тепла зустріч першого загону «Friends» літнього мовного табору з вивчення англійської мови на базі БЗШ №20 з членом Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Оксаною Володимирівною Щербань (Вязовою). Під час зустрічі школярі ознайомилися з творчістю письменниці рідного краю, занурилися у чарівний світ її поезій, перейнялися думками письменниці про вірність і зраду, добро і зло, захоплення красою природи.

Відбувалася і виставка-вернісаж «Духовні та земні стежки Іванни Розвозчик» до нової збірки поезій Оксани Щербань «Музика життя».

Команди першого загону «Friends» позмагалися у грі «Літературні грінки» На завершення зустрічі з рук в руки передавався клубочок «дружна павутинка» із щирими побажаннями миру, добра, здоров’я.

 

 

 

В актовій залі БЗШ №20 серед учнів 9-11 класів відбулася літературно-мистецька зустріч із сучасним поетом Донбасу Миколою Джмелем. Поет презентував свої збірки «Джерело Істини», «Коло», «Аттіла». Присутні в залі уважно, з відкритою душею та чистим серцем, слухали, як емоційно читав поет свої вірші та уривки з поем. Особливо запам’ятався вірш-реквієм про голодомор 1932-1933 років «Мамо сплять», який вразив усіх присутніх трагізмом тієї страшної сторінки історії.

Директор школи Борисюк Ольга Дмитрівна від усіх присутніх подякувала Миколі Джмелеві за проведений урок духовності. На згадку про зустріч учнівський та педагогічний колективи подарували Миколі Джмелеві український оберіг. Книги з автографом автора поповнили фонд шкільного бібліотечного-інформаційного центру.

 

 

 

У бібліотечно-інформаційному центрі відчинила свої двері літературно-поетична вітальня «Аптека для душі». Учні 8-А, 10-А та 11-А класів радо зустріли члена Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум», переможця фестивалю «Поетична зима» та Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора», автора збірок поезій «Душа мовчання», «Тернові сни», дитячої збірки поезій «Із райдуги водичка» Оксану Володимирівну Щербань. Під час зустрічі читачі ознайомилися з її творчістю, занурилися у чарівний світ їх поезій, перейнялися глибокими думками письменниці про кохання, вірність і зраду, життя і людську долю, добро і зло, захоплення красою природи. Відбулася і презентація нової збірки поезій Оксани Щербань «Музика життя», рецензію до якої написав П.І.Розвозчик. Ілюстрації до макету обкладинки нової збірки «Музика життя» намалювала Іванна Розвозчик. Нечуюча з народження вона по особливому глибинно бачить і чує світ. Іванна надає перевагу жанру графіки. З її творчістю як художника та ілюстратора ознайомила читачів виставка-вернісаж «Духовні та земні стежки Іванни Розвозчик». Для любителів поезії та духовного спілкування була створена атмосфера свята, яка надихатиме авторів поетичного слова на нові творчі здобутки.

 

 

Літературна фізкультура «Чи бути здоровим вирішуєш ти!»

 

 

3 жовтня в бібліотечно-інформаційному центрі відбулася тепла зустріч учнів 1-2 класів з автором дитячої збірки поезій «Із райдуги водичка» Оксаною Щербань. Весело та цікаво поетеса провела з учнями поетичні фізкультхвилинки, ігри. Працівники бібліотеки підготували для юних читачів книжкову виставку «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя!!! Прочитай, і посміхнись!!!», відеофільм «Охоронці здоров’я», кросворд «Будь здоров!» На завершення зустрічі з рук в руки передавався клубочок «дружна павутинка» із щирими побажаннями миру, добра, здоров’я.