П`ятниця, 16.04.2021, 21:32
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

 

За рахунок проведення шкільних акцій

За рахунок проведення шкільних акцій фонд подарункової літератури  становить

2964 примірники на суму 59156 грн.                               

Ми будемо вдячні всім, хто візьме участь у цих акціях!!!

 

         
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

Щиро вдячні всім, хто долучився до акції "Подаруй бібліотеці книгу!"!

Фонд медіацентру в грудні 2020 року поповнився  на 40 сучасних книг українських та зарубіжних письменників.

 

 

 

 
 
  
 
 
Бібліотечно-інформаційний медіацентр щиро вдячний учню 11-Б класу Федоренку Артему за чудовий подарунок для наших користувачів.
 
 
 
 
 
 
 
 
Під час проведення акції «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом!» фонд бібліотечного медіацентру поповнився на 86 примірників. Щиро вдячні всім, хто долучився до акції. Особливо вдячні учениці 1-Б класу Вергун Ярославі та її мамі Ірині Валеріївні, випускниці нашої школи, які подарували 17 енциклопедичних видань та 20 книг за шкільною програмою та позакласного читання.
 
 
 
 
 

 

Незвичайні чарівні книги з інтерактивними додатками подарували бібліотечно-інформаційному медіацентру випускники 9-х та 11-х класів. Юні  читачі з радістю та захопленням мають можливість «оживляти» головних героїв та подорожувати  разом з  ними сторінками  книг Льюїса Керролла «Аліса в країні див», «Аліса в задзеркаллі», вивчаючи твір за шкільною програмою.

 
**********************************************

Стало доброю традицією відзначати 14 лютого в бібліотечно-інформаційному центрі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 Міжнародний день дарування книжок. Дарування - це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля. З вдячністю, зі смаколиками зустрічали в бібліотеці всіх учасників акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Найактивнішими дарувальниками стали читачі 3-В класу, класний керівник Рябченко Оксана Олексіївна, яка теж подарувала бібліотеці сучасний бестселер. Щиро вдячні учням, вчителям, батькам, хто відгукнувся і став дарувальником. Будемо вдячні і тим, хто збирається долучитися до акції.

 

 

 
 
 
 
 
Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2018 завдяки обмінно-резервному фонду Державної науково-педагогічної бібліотека України  імені В.О.Сухомлинського фонд шкільного бібліотечно-інформаційного центру поповнився новою літературою з мовознавства, історії, педагогіки, навчально методичної літератури (підручники і посібники), художної дитячої літератури, періодичних видань.
 

 
              
 
Книги чекають на Вас у бібліотеці !   
 
 
 
 

Фортуна посміхнулася…

 

       


Бібліотечні працівники дуже вдячні всім, хто брав участь у конкурсі до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК, який проводила ГО " Біла Церква Разом». Вітаємо з перемогою випускницю школи 2009 року (11-а клас) Галину Малик (Козоріз), яка отримала для читачів бібліотечно-інформаційного центру БЗШ 20, за який вболівала, подарунковий набір.

 

     

 

Книги А.С.Кириченка «Це наша правда» та О.В.Мокренчук «Аліска фронтова лисичка». Книги з автографами авторів чекають на вас у бібліотечно-інформаційному центрі.

 

 

 

 

 

 

 

Серія книг Лідії Чарської "Дівочі історії"

чекає юних читачок на тематичній поличці "Романтичний десерт"

 

 

 

 

 

     

 

 

Кириченко А.С.

От така війна..:фронтові вірші /А.С. Кириченко, майор. -2-е вид., доп..- Умань:ВПЦ «Візаві», 2017.- 68 с., іл.

Читачі шкільного бібліотечно-інформаційного центру вдячні Андрію Кириченку за його подарунок. Вже сьогодні, збірка користується попитом серед школярів та вчителів.  В ній правдиве поетичне слово воїна, яке без прикрас описує буденне фронтове життя, в якому є подвиги й поразки, кохання і смерть, радість і відчай; і все це переплетене між собою, спаяне назавжди - так само, як і є на війні. Учнівському та педагогічному колективам за чeсть було познайомитися з такими чудовими людьми особисто! Чeсть для всієі нації, що нас захищають такі талановиті, мужні воїни! Дякуємо, Вам!

 

 

 

 

 

 

 

 

Командир 3-го батальону 72-ої ОМБригади, підполковник Олександ Петрович Охріменко подарував книгу «Чорні перемагають. Спомини про прадідів козацтва 72 –ї бригади. Книга розповідає про збройну боротьбу за Українську державу в 1918-1920 роках, про бої полку Чорних запорожців Армії УНР.

Щиро дякуємо!

 

 

 

 

 
 

 

 

16 березня 2017 року в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей МАН» відбулася презентація наукового збірника «Невідомі сторінки історії Білої Церкви під час нацистської окупації: документи і свідчення». Книгу отримали в дарунок бібліотеки навчальних закладів міста.

 

 

 

Невідомі сторінки історії Білої Церкви під час нацистської окупації: документи і свідчення. Науково-документальне видання /С.І. Бурлака, О.Н. Беник, О.Д. Литвинчук, М. Г. Яременко. – Білв Церква, 2016. – 160 с.

Науково-документальне видання  містить спогади білоцерківців, які пережили нацистську окупацію, а також документи з державних архівів Білої Церкви та Києва.

Книга чекає на вас у шкільній бібліотеці.

 

 

 

 

 
 
 
 

14 лютого в Міжнародний день дарування книг перші п'ять учасників акції отримали  призи-смаколики.

 

 

 
 

 

 

 

              

 

Зіненко Р.А.

Іловайський щоденник/Роман Зіненко; фото М. Лисейко,

М. Лєвіна; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Х.: Фоліо, 2016. – 281 с.:­­ фото.

«Іловайський щоденник» Романа Зіненка – чесна та відверта книжка, написана безпосереднім учасником трагічних подій, бійцем добровільного батальйону «Дніпро – 1, який пройшов «Іловайський котел» від початку до кінця. Розповідь про маловідомі події в оточеному Іловайську та вихід бійців «кривавим коридором» дозволить читачеві пережити разом з українськими солдатами одну з най трагічних сторінок в історії сучасної України.

Книга з автографом автора чекає на Вас у бібліотечно-інформаційному центрі школи.

 

 

 

 

 

             

 

Іванців В.

Поглянь на себе у своїй сльозі: Вірші.– Біла Церква: Час змін Інформ, 2016.– 144 с.

До книжки увійшли поезії й переклади останнього дворіччя. Книга вийшла до 55-річчя літературної діяльності

 

 

 

 

До бібліотечно-інформаційного центру надійшло 70 книг "Бібліотеки українського патріота"

випущених на замовлення Державного комітету телебачення та радіомовлення України за програмою "Українська книга"

 

 

 

    

 

Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, завдяки  акції "Подаруй бібліотеці книгу з автографом" бібліотечний фонд збільшився на 67 примірників сучасної дитячої  літератури та енциклопедичних видань на суму 3051 грн. Дякуємо всім.

Книги чекають на вас у бібліотечно-інформаційному центрі

 

 

 

 

 

 

Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотекз ініціативи і підтримки начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області Петрика Юрія Федоровича в БЗШ №6 відомий український письменник Андрій Дмитрович Гудима презентував 7-томне видання свого творчого доробку і подарував по одному примірнику кожній шкільній бібліотеці.

Книги чекають на вас у бібліотеці.

 

 

       

 

26 квітня  під час проведення «Тижня книги» у  бібліотечно-іформаційному центрі радо зустріли гостя, ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 та 1989 роках, В.М.Васьковського. Віктор Михайлович бойовий офіцер, має звання полковника, учасник війни в Афганістані. Він написав книгу «Роман у прозі», яка розповідає про події Афганської війни. Два примірники книги, з автографом, письменник подарував читачам бібліотеки.

Книги чекають на вас у бібліотечно-інформаційному центрі

 

 

 

      

 

Батько учениці 2-В класу Селіхової Влади, Селіхов Михайло Євгенійович безпосередній учасник АТО, подарував читачам бібліотечно-інформаційного центру книгу Сергія Лойка «Аеропорт». Автор книги єдиний іноземний кореспондент, який був в Донецькому аеропорту. У рамках написання роману С. Лойко записав понад 40 годин інтерв'ю з «кіборгами». Багато з них стали військовими консультантами роману. Ця книга історія мужності, братерства та самопожертви захисників Донецького аеропорту.

 

 

 

               

 

У бібліотечно-інформаційному центрі в рамках Тижня книги - 2016 під назвою «Книга – носій інформації, основа освіти і творчості», присвяченого до Всесвітнього дня книги та авторського права, пройшла акція «Подаруй бібліотеці книгу! Протягом акції учнями школи подаровано 60 примірників сучасної дитячої та класичної літератури на суму 2365 грн. Дякуємо всім. Особлива подяка одинадцятикласниці Сєргєєвій Віталіні, яка подарувала 8 дитячих бестселерів.

Книги чекають на вас у бібліотечно-інформаційному центрі

 

 

******************
 

 

                  

 

У бібліотечно-інформаційному центрі школи на вас чекають книги нашого земляка, відомого краєзнавця та історика Перерви Володимира Степановича.

    

 

В них досліджено історичний шлях Православ'я Білоцерківщини та України на основі маловідомих архівних матеріалів. Видання стануть в нагоді викладачам історичних дисциплін, а також широкому колу читачів.      

 

 

 

Завдяки акції «Випускники шкільній бібліотеці» в бібліотеку надійшла  книга:

 

 

Кияни-свідки голодомору/ Упор. та заг. ред. П.Круцик .-К.:2009.-416 с.

 

Книга містить свідчення очевидців національної трагедії-Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, зібрані зусиллями киян: дорослих і дітей,соціальних працівників, школярів, педагогів. На допомогу вчителям-історикам вміщено методичні матеріали з вивчення теми Голодомору.

 

 

 

Є. Чернецький

Історія Білої Церкви: події, постаті, життя.- Біла Церква: Видавець Пшонківський О.В., 2012.- 448с.: іл..

Книга популярно розповідає про історію Білої Церкви-міста, яке наближається до тисячолітнього ювілею та є одним із символів Київщини.