Вівторок, 09.03.2021, 08:30
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

 

 

 

 

Учасники Всеукраїнської школи майстерності мали можливість відвідати Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №20 та ознайомитися з досвідом роботи педагогічного колективу та бібліотечно-інформаційного медіацентру, щодо практичного впровадження інклюзії в освітній процес.

 

 

29 жовтня в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар для заступників директорів з НВР закладів загальної середньої освіти. Під час проведення QR-квесту «Освітній простір школи, відкритої для всіх» учасники семінару ознайомилися з роботою бібліотечно-інформаційного медіацентру навчального закладу в умовах реформування Нової української школи. Відбувся і майстер-клас «3-D моделювання в бібліотеці». Учні 11-А класу Закрасняний Дмитро та Авдєєв Максим ознайомили учасників семінару з 3-D моделюванням, принципом роботи 3D-принтера, його можливостями та продемонстрували друк каподастра для гітари.

 

 

Музика життя в музеї: як в Білій Церкві читали вірші | Моя Київщина


 

 

«Моя Київщина» побувала на презентації нової збірки "Музика життя" талановитої білоцерківської письменниці Оксани Щербань

 

…Далі натхненно читали поезію учні білоцерківської ЗОШ №20 під керівництвом завідувачки бібліотечно-інформаційним медіацентром школи Сич Олени Володимирівни: Марія Яковенко, Максим Чубко та Маргарита Москаленко. Пані Олена також розповіла, що вони часто і плідно зустрічаються з письменницею на різних шкільних заходах.

Тетяна Іванчук, «Моя Київщина»

http://mykyivregion.com.ua/2019/10/24/muzika-zhittya-v-muzeyi/?fbclid=IwAR2jO3MzNMDQl7l7aqVK2l4mLR_MGhi3ushNe2933WDZIDQUJomCv5M-By4

 

 

 

На базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20, в рамках секційного засідання ММО шкільних бібліотекарів, відбувся практикум на тему:«УПРОВАДЖЕННЯ УНІВЕРСАЛЬНОЇ ДЕСЯТКОВОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ В ПРАКТИКУ РОБОТИ БІБЛІОТЕК ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ.

 

 

 

 

Адміністрація та працівники бібліотечно-інформаційного центру БЗШ №20 радо зустріли слухачів курсів підвищення кваліфікації бібліотечних працівників КОІПОПК. Зав. бібліотекою Сич О.В. поділилася досвідом роботи з проблеми «Використання інноваційних форм роботи бібліотеки для ефективного забезпечення інформаційного супроводу навчально-виховного процесу». На згадку, про зустріч, методист кабінету координації роботи з методичними кабінетами КОІПОПК Зініченко Л.В. подарувала бібліотечно-інформаційному центру школи книгу.