Середа, 22.01.2025, 03:55
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.



Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БО ліцей №20



Електронна бібліотека
----ДОН КОДА













Дитячі журнали











Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0




Flag Counter

                           

 

 

 

 

Дорогі наші читайлики!

Для вас радісна новина. Вже дві частини суперпопулярного дитячого бестселера «36 і 6 котів» відомої української письменниці та журналістки Галини Вдовиченко чекають на вас у бібліотеці. Щиро вдячні учням, батькам та класному керівнику 4-Г класу Борисовій Олені Василівні за подаровану нову книгу Галини Вдовиченко «36 і 6 котів-детективів».  

 

 

\

 

Зима- це час пити чай та читати нову книгу.

 

 

Запрошуємо до бібліотеки на дегустацію літературних новинок. Щиро вдячні нашим читачам та їх батькам за подарунки.

 

 

 

 

Різдвяні свята – це чудова нагода дарувати та отримувати подарунки. 26.12.2023 день видався чудовим не тільки від гарних новин ЗСУ та комфортного грудневого сонечка, а й від щедрого різдвяного подарунка Головка Івана, учня 8-Г класу. Це 17 книг літературного скарбу сучасних українських письменників і зарубіжних класиків, серед яких національні бестселери Василя Шкляра, Костянтина Матвієнка, Ніки Нікалео, Володимира Лиса, Наталки Шевченко, Андрія Любки. Щиро вдячні Івану та його родині за подарунок, який стане для наших читачів важливою частиною подарункового фонду медіацентру. Нові книги незабаром займуть своє місце на полицях і чекатимуть своїх читачів.

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми

Зустрічі з талановитими людьми завжди цікаві для школярів.

Цього разу до літературно-поетичної вітальні на «Зимові зустрічі» з учнями 4-А (кл. керівник Карпенко Т.В.) та 4-В (кл. керівник Рябченко О.О.) класів завітала талановита, креативна, весела, білоцерківська дитяча письменниця, лауреат літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького Тетяна Строкач. Пані Тетяна ознайомила школяриків із своїми збірками поезій «Веселковий  дивосвіт», «Краплинки доброти», «Хованки», «Хто сховався під землею», «Динозаври», підручниками «Українська мова та читання» для другого та третього класів, дитячими журналами «Котя малюк», «Колобочок», «Крилаті», де надруковано її вірші. Діти також мали можливість полюбуватись і ляльками-мотанками, які виготовила письменниця.Під час заходу четвертокласники із задоволенням відгадували загадки, прослухали колискову через QR-код «Прилетіла ніченька» із збірки «Соняховий лев», взяли участь у  руханці «Пригоди Сніжинки» та в іграх: «Підбери синоніми до слова Віхола», «Відгадай зайве слово». Особливий інтерес викликала презентація нової збірки казок «Бешкетні зимовинки». Усім присутнім дуже цікаво було слухати казку у виконанні авторки і разом із головною героїнею Сніжинкою мандрувати рідним містом Білою Церквою та впізнавати місця, про які йде мова у казці. Чекав на письменницю і сюрприз. Юні любителі поетичного слова підготували відео-колаж «Поезії Тетяни Строкач вустами читачів 4-А та 4-В класів». Надзвичайно приємно було Тетяні Тезіславівні зустрітися у бібліотеці із Загоруйко Катериною, ученицею 4-А класу, яка разом із нею плете маскувальні сітки для наших захисників та познайомитися із сестрою Собуцької Олени, малюнок якої став ілюстрацією до її книги «Краплинки доброти» Собуцькою Вікторією, ученицею 11-Б класу. На завершення зустрічі читайлики із задоволенням сфотографувалися з письменницею, а презентована збірка зимових казок «Бешкетні зимовинки» поповнила краєзнавчий фонд нашого медіацентру та чекає на своїх читайликів.

Щиро дякуємо пані Тетяні Строкач за цікаву зустріч! Зичимо їй здоров’я натхнення, нових книг, вдячних читачів під мирним небом.

 

 

 

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

Літературну мандрівку у «Чарівний  світ казок Шарля Перро» здійснили учні 3-А

(кл. керівник Іщенко О.А.) під час якої ознайомилися з біографією французького казкаря, з книжковою виставкою казок Шарля Перро, відгадували його казку за мультиплікаційним кліпом-піснею, продивилися мультфільми «Спляча красуня», та «Кіт у чоботях». Родзинкою мандрівки стали інтерактивні книги «Кіт у чоботях» та «Спляча красуня». За допомогою додатку WowBox AR читайлики, гралися у ігри на сторінках книг, оживляли літературних героїв та фотографувалися із ними.

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

Романтик, якому вбили душу

13 грудня Україна відзначатиме 130 років від дня його народження українського прозаїка, поета, громадського діяча, публіциста, вчителя  Миколи Хвильового ( Фітільова), який є знаковою постаттю в літературному процесі 20-х років ХХ століття, один із плеяди митців «Розстріляного відродження».

До ювілейної дати письменника  учні 11-А (вчитель Злобіна С.В.), 11-Б (вчитель Іванова М.Я.) відвідали  літературний кінозал «Романтик, якому вбили душу». Під час заходу одинадцятикласники ознайомилися з книжковою виставкою «Микола Хвильовий. Біографія та творчість, згадали подивилися, відбувся перегляд фільму  «Микола Хвильовий. Патріот чи зрадник ?Реальна історія.» та художнього фільму за новелою Миколи Хвильового «Я (Романтика).

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

Під час проведення Національного тижня читання – 2023 для учнів 6-А(кл. Ратушна Л.В.), 6-Б (кл. керівник Чагарна С.І.), 7-А (кл. керівник Лашманова Л.О.) проведено святкову літературно-розважальну гру «Розкажу Миколаю про що я читаю» за номінаціями «Зимові загадки», «Зимова мандрівка», «Зимові ребуси», «Чи вірите ви…?», «В гостях у казки» та музичний челенджер «Вгадай українську пісню за емодзі». Переможці гри отримали командне фото у подарунок. Вітаємо!

 

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

З 4 по 10 грудня учні 2-Б (кл. керівник Аргат О.В.), 2-В (кл. керівник Смоголь Л.В.) взяли активну участь у флешмобі «Коли книги оживають… Читаємо в голос. Оживляємо. Граємося. Фотографуємося».

Другокласники  ознайомилися з інтерактивними книгами бібліотеки Шарля Перро «Спляча красуня»,«Кіт у чоботях», читали їх вголос, за допомогою додатку WowBox AR, гралися у ігри на сторінках цих книг, оживляли літературних героїв, фотографувалися з ними.

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

До Дня Збройних Сил України  під час проведення Національного тижня читання – 2023 для учнів 10-В (кл. керівник Підобід Н.І) та 8-Г (кл. керівник Івахненко В.В.) проведено інтелектуальну гру «Слава Збройним Силам України! Слава нації!» за номінаціями «Військо Запорозьке», «Збройні Сили України», «Озброєння ЗСУ», «ЗСУ рідного міста», «Мистецтво та ЗСУ» та музичний челенджер «Вгадай українську пісню за емодзі».

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

В рамках Національного тижня читання учні 4-Б (кл. керівник Голубенко О.Д.)

4-Г (кл. керівник Борисова О.В.) класів взяли участь у флешмобі «Коли книги оживають…   Читаємо вголос. Граємося. Змагаємося. Фотографуємося».

Четвертокласники ознайомилися з оглядом інтерактивних книг бібліотеки, читали їх

вголос та змагалися на швидкість читання відповідно до вимог системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів НУШ, за допомогою додатку WowBox AR оживляли літературних героїв Льюїса Керролла «Аліса в країні див», «Аліса в Задзеркаллі» та фотографувалися з ними.

Переможцями у техніці читання вголос стали: Шудра Мілана, 4-Г (117 слів), Рубан Ілля, 4-Г (112 слів), Мельник Максим, 4-Г, Мащенко Вікторія, 4-Г , Лебедєв Кіріл, 4-Б, Кожедуб Максим, 4-Б, Пащенко Софія, 4-Б. Молодці! Вітаємо!    

 

 

 

 

 

В рамках проведення Національного тижня читання – 2023 для школяриків 1-А (кл. керівник Куницька Н.М), 1-Б (кл. керівник Погоріла С.А.), 1-В

 (кл. керівник Гарвасюк О.В.) класів проведено медіауроки «Екскурсія у бібліотеку». Першокласники ознайомилися із поняттями «бібліотека», «періодичні видання», «газета», «журнал», правилами користування бібліотекою, оглядом-виставкою «Дитяча преса на всі інтереси», продивилися мультиплікаційний фільм «Свинка Пеппа. Бібліотека», взяли участь у вікторині «Відгадай казку і отримай мультфільм у подарунок» та караоке «Ми любимо читати захопливі казки».

 

 

 

 

4 грудня у бібліотечно-інформаційному медіацентрі стартував Національний тиждень читання – 2023 під гаслом «Бути своїми».

Запрошуємо усіх користувачів взяти активну участь у заходах до Національного тижня читання.

Ми допоможемо кожному знайти свою книжку!

Хай читачів в Україні стає більше з кожним днем!

 

 

 

 

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923, 1946–1947 років.

Цьогоріч  25 листопада, Україна відзначає 90-і роковини Голодомору 1932–1933 років.

Хай палає свіча… хай палає,

Поєднає нас вона в цей час.

Хай сьогодні спогади лунають,

Поки промінь пам’яті не згас.

До Дня пам’яті жертв Голодомору для учнів 6-Б (кл. керівник Чагарна С.І.) та 6-Г (кл.керівник Курченко Т.С.) класів проведено уроки пам’яті «БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ. Голодомор 1932-1933 років». Школярі дізналися про національну трагедію – Голодомор українського народу, його причини та наслідки. Під час заходу презентовано виставку-презентацію «Голодомор 1932-1933 роки. Без права на забуття», на якій представлені і книги письменників Білоцерківщини. Учням демонструвалися відеофільми, фотодокументи, відеокліпи з піснями про Голодомор.25 листопада 2023 року о 16 годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом. Схиліть голови разом з усією Україною у загальнонаціональній хвилині мовчання та приєднайтеся до акції «Запали свою свічку пам’яті!»

 

 

 

 

 

 

Поезія має важливе значення у духовному збагаченні людини. Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, згуртовувати націю і об’єднувати людство. Зустрічі з талановитими людьми, творцями прекрасного, завжди викликають неабияку цікавість у школярів. Цього разу до літературно-поетичної вітальні «Душа зігріта словом», на зустріч з учнями 10-А (кл. керівник Шабатин І.О.) та 11-А (кл. керівник Висовень Т.Г.) класів завітала білоцерківська письменниця, член Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Оксана Щербань, автор збірок поезій для дорослих «Душа мовчання», «Тернові сни», «Музика життя», «Крихти правди» та дитячої збірки «Із райдуги водичка». Письменниця поділилася із старшокласниками своїми роздумами, почуттями, поглядами на життя через поетичне слово, задушевно прочитала низку своїх віршів та оповідань. у яких переплелося багато сюжетних тем, що зачіпають за живе та проливаються яскравим світлом у людські душі. Читачі поринули у її неповторний творчий поетичний світ.Звучали поетичні рядки Оксани Щербань і у виконанні учнів 10-А класу: Король Ольги, Фещенко Анни, Шерметинської Дарини, Романчук Вікторії, Чубка Максима, Баранова Євгена. Зустріч була теплою, зворушливою та залишила багато приємних вражень.Дякуємо Оксані Володимирівні за прекрасні хвилини спілкування, бажаємо   книг, вдячних та мудрих читачів і багато цікавих зустрічей із шанувальниками її поетичного слова.

 

 

 

 

 

Заходи Всеукраїнського місячника - 2023 за посиланням  

https://biblioteka20.ucoz.ua/index/vseukrajinskij_misjachnik_shkilnikh_bibliotek/0-77

 

 

 

 

 

Протягом тижня у бібліотечно-інформаційному медіацентрі для  учнів 7-А, 7-Б,7-В, 7-Г, 7-Д, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г, 8-Д класів проведено інтегровані уроки з географії: «Материки та океани»,  «Географія України» (вчителі Гайдаєнко О.А. та Висовень Т.Г.). Школярі ознайомилися з книжковою виставкою та виставкою дитячих періодичних видань «Джерела географічної інформації», медіатекою бібліотеки, переглянули відеофільми «Класифікація карт», «Що вивчає географія материків та океанів», здійснили віртуальну подорож «Цікаві географічні факти про Україну», взяли участь у медіавікторині «Чи знаєш ти географію України?». Чекаємо юних географів у нашому медіацентрі. 

 

 

 

 

Нормативно-правові документи 2023/2024 навчального року

 

 

·    Шкільне життя - освіта, навчання, виховання 

 

 

 

Електронний доступ до навчальних матеріалів  для 5-х і 6-х класів НУШ

та усі напрацювання від 1-го до 6-го класу НУШ розміщено у відкритому доступі на сайтах

 

 НУШ Хаб           https://nushub.org.ua/

 

 

     2023/2024 н.р.

 

 

Лист МОН № 1/12038-23 від 14.08.23 року

 

Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році

 

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою

 

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН України для використання в 5-11 класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою

 

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН України для використання у спеціальних закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами