Вітаю Вас, Гість · RSS

22.11.2017, 04:44

Кириченко А.С.

От така війна..:фронтові вірші /А.С. Кириченко, майор. -2-е вид., доп..- Умань:ВПЦ «Візаві», 2017.- 68 с., іл.

Читачі шкільного бібліотечно-інформаційного центру вдячні Андрію Кириченку за його подарунок. Вже сьогодні, збірка користується попитом серед школярів та вчителів.  В ній правдиве поетичне слово воїна, яке без прикрас описує буденне фронтове життя, в якому є подвиги й поразки, кохання і смерть, радість і відчай; і все це переплетене між собою, спаяне назавжди - так само, як і є на війні. Учнівському та педагогічному колективам за чeсть було познайомитися з такими чудовими людьми особисто! Чeсть для всієі нації, що нас захищають такі талановиті, мужні воїни! Дякуємо, Вам!

Командир 3-го батальону 72-ої ОМБригади, підполковник Олександ Петрович Охріменко подарував книгу «Чорні перемагають. Спомини про прадідів козацтва 72 –ї бригади. Книга розповідає про збройну боротьбу за Українську державу в 1918-1920 роках, про бої полку Чорних запорожців Армії УНР.

Щиро дякуємо!

листопада  День Гідності та Свободи

В бібліотечно-інформаційному центрі до вашої уваги книжкова виставка

«Україна понад усе. Герої не вмирають!»

листопада День української писемності та мови

Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2017 серед учнів 3-4-х класів проведено літературну «Стежину здоров’я», на якій учні мандрували «Стежиною здоров’я», збираючи прислів’я, приказка, загадки «Мудрої Сови».

жовтня Міжнародний день шкільних бібліотек

жовтня День захисника Вітчизни

жовтня    День Українського козацтва

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2017 в актовій залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 бібліотечно-інформаційним центром проведено літературно-музичний міст пам’яті «Герої на землі і лицарі на небі!».

Під час заходу відбулася зустріч з нашою землячкою, членом Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Оксаною Щербань (Вязовою). На ІІІ Міжнародному поетичному конкурсі «Чатує в століттях Чернеча Гора», який проходив під гаслом «Обніміться ж, брати мої», її вірш «В житті не бачила війни…» став одним з найкращих серед 2524 поетичних творів громадського спрямування авторів із України та зарубіжжя.

Зі сцени у виконанні дев’ятикласниць Король Софії, Саражинської Анастастасії, Яковенко Марії лунали літературно-поетичні твори про захисників України, які поклали своє життя під Іловайськом в ім’я незалежності, заради миру на рідній українській землі. А книга Романа Зіненка «Іловайський щоденник» дозволила всім присутнім пережити разом з українськими солдатами одну з найтрагічних сторінок історії сучасної України.

Хвилиною мовчання вшанували всіх солдат, загиблих під Іловайськом, серед яких був і наш земляк, доброволець батальйону «Донбас» – Віталій Валентинович Коломієць.

Зі щирими побажаннями благополуччя, здоров'я, перемоги, миру усіх присутніх привітала директор школи Борисюк Ольга Дмитрівна.

Під такою назвою серед учнів  5-6-х класів проведені бібліотечні уроки, на яких учні ознайомилися з «охоронцями» здоров’я, книжковою виставкою «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя! Прочитай і просто посміхнись!» Учні переглянули презентацію про відомих людей з фізичними вадами та цікаві відеофільми з і життя відомих людей з обмеженими можливостями: наших сучасників та попередників, які досягли успіху всупереч вадам здоров'я.

Бібліотечний урок

В учнівському колективі нашої школи поповнення. 28 учнів, що навчалися в загальноосвітній школі І ступеня №23, стали учнями 5-Г класу та читачами шкільного бібліотечно-інформаційного центру. Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2017 разом з класним керівником Мельник М. І. завітали новачки на свій перший бібліотечний урок. Учні ознайомилися з правилами користування фондом бібліотеки, оглядом дитячих періодичних видань, ознайомилися з «охоронцями» здоров’я, книжковою виставкою «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя! Прочитай і просто посміхнись!» Учні переглянули презентацію про відомих людей з фізичними вадами та цікаві відеофільми з історії життя відомих людей з обмеженими можливостями: наших сучасників та попередників, які досягли успіху всупереч вадам здоров'я.

Літературна фізкультура

3 жовтня в бібліотечно-інформаційному центрі відбулася тепла зустріч учнів 1-2 класів з автором дитячої збірки поезій «Із райдуги водичка» Оксаною Щербань. Весело та цікаво поетеса провела з учнями поетичні фізкультхвилинки, ігри.

Працівники бібліотеки підготували для юних читачів книжкову виставку «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя!!! Прочитай, і посміхнись!!!», відеофільм «Охоронці здоров’я», кросворд «Будь здоров!» На завершення зустрічі з рук в руки передавався клубочок «дружна павутинка» із щирими побажаннями миру, добра, здоров’я.

Книжкова виставка

У бібліотечно-інформаційному центрі школи стартував четвертий Всеукраїнський місячник бібліотек – 2017 під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Відкриття місячника розпочалося презентацією  книжкової виставки «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя! Прочитай, і посміхнись!»

Увага!

З 01 по 31 жовтня 2017 року бібліотечно-інформаційним центром буде проведено

четвертий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2017 під гаслом

«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь!

Іванців В.

Поглянь на себе у своїй сльозі: Вірші.– Біла Церква: Час змін Інформ, 2016.– 144 с.

До книжки увійшли поезії й переклади останнього дворіччя. Книга вийшла до 55-річчя літературної діяльності.