Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Годинник


Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода


Друзі сайтуДитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Flag Counter


13.12.2018, 21:38

                            

Розважально-пізнавальні екскурсії до бібліотечно-інформаційного центру пройшли серед учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів. Першокласники ознайомилися з фондом бібліотеки, постійно діючими книжковими виставками, дитячими періодичними виданнями, серіями книг «Веселка», «Сонечко», «Промінець», «Дивограй», «Граймося та навчаймося», «Чому так буває?», «Вінні та його друзі», взяли участь у мультимедійній вікторині «Відгадай казку» та продивилися мультиплікаційний фільм «В бібліотеці».

4 грудня, в День інформатики, серед читачів 2-х класів у бібліотечно-інформаційному центрі пройшли розважальні бібліотечні уроки «Мої друзі – Книга і Комп’ютер».

До 110-річниці від Дня народження відомого дитячого письменника Миколи Миколайовича Носова в бібліотечно-інформаційному центрі серед учнів 3-А, 3-Б, 3-В, 3-Г, 4-А, 4-Б, 4-В класів пройшли відео-презентації «Микола Носов та його маленькі бешкетники з Квіткового міста». Google присвятив цій події дудл, на якому письменник зображений поруч зі своїм знаменитим персонажем Незнайком.

Для учнів 8-А, 8-Б, 8-В класів в бібліотечно-інформаційному центрі пройшли експрес-інформації до Дня Гідності і Свободи. Під час яких школярі вшанували патріотизм і мужність громадян, які вийшли на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору під час Помаранчевої революції (осінь 2004 року) та Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року). Презентація озвучена віршами у виконанні читачів 8-х класів.

У бібліотечно-інформаційному центрі відбувся майстер клас  під керівництвом  вчителя з образотворчого мистецтва Шевченко Валентини Іванівни.

Під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2018 наш бібліотечно-інформаційний центр перетворився на справжнє «Місто майстрів». Наші читачі весь жовтень місяць працювали під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». Школярі старанно малювали, вирізали, ліпили, вишивали, клеїли, в`язали, нанизували, складали... Результатом цієї бурхливої діяльності стали ось ці чудові роботи до творів виготовлені зі щирим серцем, світлою душею та великим бажанням зробити добру справу.

Учні 3-Г класу, разом з учителем Карпенко Тетяною Віталіївною, мандрували країною «Журналія» та взяли участь у конкурсі «Розмалюй сторінку та зроби фото з вчителькою!», оголошений журналом «ВДГ» та «Маленький розумник» до Дня вчителя. Бажаємо успіхів!!!

«Про всі новини знаю, я газети і журнали читаю». Під таким девізом цікаву мандрівку країною, понад 30 дитячих періодичних видань, здійснили юні читачі 3-в, 3-б, 3-а, 4-а класів. Школярі дізналися про історію виникнення газети та журналу, ознайомилися з переліком, змістом, рубриками  журналів бібліотечно-інформаційного центру.

Естафету Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек продовжив конкурс читців «Добро починається з тебе», учасниками якого стали 45 учнів 1-4 та 5-9 класів. Літературну композицію "Твори добро" підготували учні 4-А класу, класний керівник Куницька Надія Михайлівна. Нагородження переможців відбудеться на шкільних лінійках.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2018 до 100-річчя від Дня народження В.О.Сухомлинського серед читачів 2-7 класів відбувся конкур малюнків "Ми читаємо та малюємо". Школярі презентували свої ілюстрації та, виготовлені з різноманітних матеріалів, роботи до творів В.Сухомлинського. Найактивнішими учасниками конкурсу стали учні 3-В класу, класний керівник Рябченко Оксана Олексіївна. Переможці конкурсу будуть нагороджені на шкільних лінійках.

Незвичайний урок бібліотворчості пройшов з читачами 2-Г класу. З великим задоволенням маленькі школярики разом з вчителем Сопілкою Тетяною Федорівною розмальовували казкових героїв, їх оживляли та фотографувалися за допомогою додатку «Live Coloring», прорекламованого дитячим журналом «ВДГ».

 
 
Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2018 завдяки обмінно-резервному фонду Державної науково-педагогічної бібліотека України  імені В.О.Сухомлинського фонд шкільного бібліотечно-інформаційного центру поповнився новою літературою з мовознавства, історії, педагогіки, навчально методичної літератури (підручники і посібники), художної дитячої літератури, періодичних видань.
 
              
Книги чекають на Вас у бібліотеці !   

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2018

бібліотечно-інформаційний центр запрошує взясіх бажаючих взяти участь у акції

 

З 1 по 31 жовтня у бібліотечно-інформаційному центрі БЗШ №20 стартував п’ятий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2018 під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». Місячник присвячено 100-річчю від дня народження видатного українського педагога, письменника, вченого, зі світовим ім’ям В.О.Сухомлинському. В день відкриття місячника школярі 1-11 класів відвідали книжкову виставку «У світі книг В.О.Сухомлинського».

 

Фортуна посміхнулася…

       
Бібліотечні працівники дуже вдячні всім, хто брав участь у конкурсі до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК, який проводила ГО " Біла Церква Разом». Вітаємо з перемогою випускницю школи 2009 року (11-а клас) Галину Малик (Козоріз), яка отримала для читачів бібліотечно-інформаційного центру БЗШ 20, за який вболівала, подарунковий набір.

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу. В актовій залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№20 бібліотечно-інформаційним центром проведено зустріч з майором 72-ї ОМБр ім.Чорних Запорожців, фронтовим поетом, членом Спілки письменників України - Андрієм Степановичем Кириченком та з прес-офіцером 72-ї окремої механізованої бригади ім.Чорних Запорожців, журналістом, редактором бригадної газети «Честь і воля» - Оленою Вікторівною Мокренчук. Під час зустрічі відбулася презентація книги А.С.Кириченка «Це наша правда» та книги О.В.Мокренчук «Аліска фронтова лисичка». Книги з автографами авторів поповнили фонд бібліотечно-інформаційного центру.

     

Подарункові видання з автографами письменників чекають на вас у бібліотечно-інформаційному центрі.

У бібліотечно-інформаційному центрі серед учнів 7-х класів пройшли інтегровані уроки з географії.

Серія книг Лідії Чарської "Дівочі історії"

чекає юних читачок на тематичній поличці "Романтичний десерт"

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 Copyright MyCorp © 2018