Неділя, 12.07.2020, 21:04

Серед учнів 5-6 класів  у бібліотечно-інформаційному медіацентрі проведено День інформації «Природничо-наукова література».

Учасники Всеукраїнської школи майстерності мали можливість відвідати Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №20 та ознайомитися з досвідом роботи педагогічного колективу та бібліотечно-інформаційного медіацентру, щодо практичного впровадження інклюзії в освітній процес.

28 листопада у театрі ім. П. Саксаганського відбувся фестиваль "Відкриваємо творчі серця серед людей з інвалідністю - творчість без обмежень". Бібліотечно-інформаційний медіацентр БЗШ №20 вітає нашого читача Повшедного Євгена, учня 5-А класу з його дебютом на місцевому конкурсі в номінації "Літературне мистецтво: поезія, проза, гумор та сатира".

Під такою назвою серед учнів 7-х класів у бібліотечному медіацентрі пройшли уроки пам’яті на знак вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років.

Школярі дізналися про національну трагедію – Голодомор українського народу, його причини та наслідк ... Далі..

Під час проведення Всеукраїнського місячника – 2019 завдяки акції «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом!» фонд бібліотечного медіацентру поповнився на 86 примірників. Щиро вдячні всім, хто долучився до акції. Особливо вдячні учениці 1-Б класу Вергун Ярославі та її мамі Ірині Валеріївні, випускниці нашої школи, які подарували 17 енциклопедичних видань та 20 книг за шкільною програмою та позакласного читання.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2019 серед учнів 1-10 класів пройшов фотоконкурс «Я + книга!». Дякуємо всім за участь! Переможці конкурсу будуть нагороджені на шкільних лінійках в актовій залі.

29 жовтня в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар для заступників директорів з НВР закладів загальної середньої освіти. Під час проведення QR-квесту «Освітній простір школи, відкритої для всіх» учасники семінару ознайомилися з роботою бібліотечно-інформаційного медіацентру навчального закладу в умовах реформування Нової української школи. Відбувся і майстер-клас «3-D моделювання в бібліотеці». Учні 11-А класу Закрасняний Дмитро та Авдєєв Максим ознайомили учасників семінару з 3-D моделюванням, принципом роботи 3D-принтера, його можливостями та продемонстрували друк каподастра для гітари. ... Далі..

« 1 2 3 4 ... 12 13 »