Вівторок, 13.04.2021, 13:42
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

   

     

 Поруч із тобою мудрий, задушевний товариш – Книга. Вона надає тобі унікальний шанс насолоджуватися не лише багатством авторської думки, захоплюючим сюжетом, а й мелодією слова. Простягни руку і візьми книгу з нашої "Книжкової полиці”.

        

 серію книг Марини Павленко 

  Молоду уманську письменницю Марину Павленко літературні критики іноді називають українською Джоан Роулінг, порівнюючи її "Русалоньку із 7-В" зі знаменитим "Гаррі Поттером". У книгах уманчанки  діти потрапляють у містичні пригоди.  Містика книги "Русалонька із 7-В й прокляття роду Кулаківських" – на основі реальних розповідей останньої людини з роду Дульських із села Вишнопіль Тальнівського району.   

 

 

 

 Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських 

Читать онлайн 

  Гадаєш, казки — то тільки дитячі баєчки і чудес на світі не буває? Але якщо над красенем однокласником висить родове прокляття, якщо тебе домучили нічні жахіття сусідської квартири, якщо тітоньку треба рятувати від її ж власного весілля, а старовинна шафа перетворюється на машину часу, і про все це навіть не здогадуються такі розумні батьки, — ти ніде інд е, як у казці. Справжнісінькій сучасній казці, щасливий кінець якої мусиш дописати самостійно. 

 

 

 

Русалонька із 7-В та Загублений у часі Читать онлайн 

Таємниці, таємниці! Мабуть, Софійка їх до себе притягує. Бо ж хіба можна лишатися осторонь, коли вночі у покинутому замку лунає музика, а порожніми залами блукає самотній привид?! Привид, що… загубився у часі. 

 

 

 

 

 

 Русалонька з 7-В проти Русалоньки з Білокрилівського лісу

 Читать онлайн      

 І знову — суперниця! Весь клас ахнув! Струнка й тоненька, мов очеретинка. Очі — два бездонні озерця. Коси — до колін, як у ляльки Барбі з вітрини найдорожчого магазину… Милувалися нею всі: школярі, вчителі, технічки. А на перервах під кабінетом, у якому перебував її, Софійчин 7-В, ніби випадково збиралися старшокласники. На Кулаківського можна махнути рукою: пропав остаточно! Але ж Сашко?!. Тепер Софійка сама, сама проти однокласників і старшокласників, сама проти баби Валі, проти мами й тата, навіть проти тітоньки Сніжани — сама проти цілого світу. І проти… русалоньки з Білокрилівського лісу. 

 

 

 

Русалонька із 7-В в тенетах лабіринту Читать онлайн 

 І що то за доля в Софійки така — нерозділене кохання? От і цього разу закохалася — подумати тільки! — у чоловіка рідної тітоньки. Добре хоч бачитися можуть часто: мають спільну справу. Так, спільну справу, бо Софійка розшукує зниклі з музею полотна. Що ж, у неї так завжди: кохання і розшук переплітаються так щільно, що і гадки не маєш, як усьому тому дати раду…

 

 

 

 

       

 

 

До шкільного бібліотечно-інформаційного центру школи

 надійшли нові, книги, які чекають на вас у бібліотеці.

 

           

 

 

 

 

 
 

 

 

 

                                                     
Дерманський С.
Чудове чудовисько.-К: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2006.- 255с.

А цей герой прийшов у наш світ із країни Чудовиськ. Але його не треба лякатись, бо він дуже добре чудовисько і саме тому хоче жити з нами. В оповіданні Олександра Дерманського «Чудове Чудовисько» (2008) розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні та Чудовиська Чу. За декілька місяців Чу повинен заробити сім подяк від людей, а інакше його відправлять назад у країну Чудовиськ. Багато пригод та небезпек чекає на героїв, але справжня дружба творить справжні дива…До того ж, з Чу та Сонею траплялось і багато кумедних історій. Тож читайте книгу обережно, щоб не надірватися від сміху.