Вівторок, 13.04.2021, 14:01
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

 

 

 

Січень – казковий місяць. І в цьому переконалися першокласники групи продовженого дня, які потрапили на новорічно-різдвяний бібліофреш «В зимових звичаях, традиціях народів світу ти Україну рідну пізнавай!». Маленькі читайлики ознайомилися з історією зимових свят України та народів світу, виставкою «З Новим книжковим роком!», подивилися відео «Парад Дід Морозів на планеті», співали караоке колядки та щедрівки, станцювали «Танці зігріванці», взяли участь у вікторині загадок «Зима чарівниця», розфарбовували розмальовки «Новий рік у бібліотеці». Свято супроводжувалося веселощами, чудовим настроєм. Не залишилися наші читайлики і без новорічних солодощів. Сподіваємося, що різдвяні свята будуть для нашої дітвори щедрими та веселими.

 

 

 

 

 

 

Сучасна бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня.

 

 

В бібліотечно-інформаційному медіа-центрі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 оновлено бібліотечний простір, що поєднує різні функції: сучасної книгозбірні, медіатеки, комп’ютерної зони з 3D-принтером, WI-FI, створено комфортні зони відпочинку з м’якими кольоровими пуфами, кріслом-мішком, килимом-пазлом. Під час перерви та в позаурочний час користувачі мають можливість почитати книги, журнали, пограти в шахмати та шашки, різноманітні ігри, заспівати улюблену пісню караоке, провести майстер-клас, відвідати кінозал. Нові бібліотечні послуги за короткий час стали популярними серед наших школярів. Бібліотека стала культурно-дозвілевим простом для освітніх можливостей кожного учня. 

 

 

 

   

 

      

 

 

 

 

   

 

 

 

З великою радістю та задоволенням школярики групи продовженого дня Нової української школи відвідують  бібліотечно-інформаційний медіацентр, де вони читають сучасні книги, пізнавально-розважальні журнали, грають у шахи та шахмати, складають книги-пазли, розмальовують книги-розфарбовки, співають у караоке, виконують фізкультхвилинки, інтерактивні вправи, складають пазли, відгадують вікторини, відвідують кінозал. 

 

 

 

Майстер-клас «3-D моделювання в бібліотеці»

 

 

Сучасна бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня. Під таким гаслом в бібліотечно-інформаційному медіацентрі відбувся майстер-клас «3-Dмоделювання в бібліотеці», учня 11-А класу Авдєєва Максима. На майстер-класі однокласники ознайомилися з принципом роботи 3D-принтера, його можливостями та перевагами 3D-друку. Роздрукували на тривимірному принтері корпус для радіоелектроніки, змодельований Максимом. Аудиторія була дуже зацікавлена, оскільки для них 3D-принтер розширює та відкриває нові можливості з оволодіння сучасними технологіями.

 

 

 

 

 

 

Незвичайний урок бібліотворчості пройшов з читачами 6-В класу. Школярі розфарбовували картинки-розмальовки та їх оживляли за допомогою додатку «Live Coloring» прорекламованого дитячим журналом «ВДГ».

 

 

 

Для користувачів бібліотечного медіацентру з’явилася нова послуга «Караоке у бібліотеці». Під час перерви та в позаурочний час зі справжніми мікрофонами в руках, хлопці й дівчата мають можливість заспівати улюблену пісню караоке.Для декого бібліотека стала першою сценою, а хтось вже доволі професійно співав, але насолоду від цього музичного експерименту отримували абсолютно усі.

 

 

 

 

 

Користувачі бібліотечно-інформаційного медіацентру як справжні бібліотекарі обслуговували на абонементі читачів: записували вибрані книги та журнали у формуляри, радили, яку книгу прочитати, проводили бесіди біля книжкових поличок, допомагали вибирати книги. Із задоволенням побували у ролі бібліотекаря як дівчатка так і хлопчики.

 

 

 

 

 

  3-D принтер у бібліотеці

 

 

В бібліотечно-інформаційному центрі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 окрім головної цінності – книги, з’явився креативний публічний простір із новою диво-технікою – 3D-принтером, який було подаровано на ювілей школи начальником управління і освіти Білоцерківської міської ради Ю.Ф.Петриком. На першому майстер-класі бібліотечні працівники розповіли про можливості і переваги 3D-друку і ознайомили своїх користувачів з принципом роботи 3D-принтера, який дуже давно використовують провідні країни світу. Першим виробом, що роздрукували на тривимірному принтері, стала назва «3D-принтер». Аудиторія була дуже зацікавлена, оскільки для них 3D-принтер розширює та відкриває нові можливості з оволодіння сучасними технологіями.

 

 

 

До Всесвітнього дня книги й авторського права серед учнів 5-А, 6-Г та 7-Б класів проведено бібліотечний урок «Від книги – до інформаційних технологій». Під час уроку школярі дізналися про історію виникнення свята та стали учасниками майстер-класу «3-D моделювання», десятикласника Закрасняного Дмитра.

 

 

 

Учні 4-Г класу, разом з учителем Карпенко Тетяною Віталіївною, мандрували країною «Журналія» та взяли участь у конкурсі «Розмалюй сторінку та зроби фото з вчителькою!», оголошений журналом «ВДГ» та «Маленький розумник» до Дня вчителя. Бажаємо успіхів!!!