Вівторок, 09.03.2021, 08:56
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!


 

Загін БЗШ №20 Літературно-мистецька зустріч

 

В бібліотечно-інформаційному медіа-центрі відбулася теплал зустріч першого загону «Friends» літнього мовного табору з вивчення англійської мови на базі БЗШ №20 з членом Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Оксаною Володимирівною Щербань (Вязовою). Під час зустрічі школярі ознайомилися з творчістю письменниці рідного краю, занурилися у чарівний світ її поезій, перейнялися думками письменниці про вірність і зраду, добро і зло, захоплення красою природи. Відбувалася і виставка-вернісаж «Духовні та земні стежки Іванни Розвозчик» до нової збірки поезій Оксани Щербань «Музика життя». Команди першого загону «Friends» позмагалися у грі «Літературні пазли» На завершення зустрічі з рук в руки передавався клубочок «дружна павутинка» із щирими побажаннями миру, добра, здоров’я.

 

Загін БЗШ №21 з лiтнього мовного табоpу

 

В бібліотечно-інформаційному медіа-центрі відбулася тепла зустріч першого загону «SPLASH» БЗШ №21 літнього мовного табору з вивчення англійської мови на базі БЗШ №20 з членом Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Оксаною Володимирівною Щербань (Вязовою). Під час зустрічі школярі ознайомилися з творчістю письменниці. Відбувалася і виставка-вернісаж «Духовні та земні стежки Іванни Розвозчик», гра «Літературні грінки», з рук в руки передавався клубочок «дружна павутинка» із щирими побажаннями миру, добра, здоров’я. Під час зустрічі бібліотечні працівники розповіли школярам про принцип роботи 3D принтера його можливості. Присутні стали учасниками майстер-класу «3-D моделювання».

 

Загони БЗШ №11 та БЗШ №4 з літнього мовного табору

 

У атмосфері радості та цікавих зустрічей провели останній день літнього мовного табору з вивчення англійської мови на базі БЗШ №20 загони БЗШ №11 та БЗШ №4 у бібліотечно-інформаційному медіа-центрі. Для школярів звучала поезія у авторському виконанні Оксани Щербань (Вязової). Рудзинкою зустрічі стали «книги, що оживають» та ознайомлення з новинкою бібліотеки 3D принтером. Із захопленням та задоволенням дівчатка та хлопчики ознайомилися із сучасними бестселерами української та зарубіжної літератури шкільного бібліотечно-інформаційного медіа-центру.

 

Подяки