Вівторок, 09.03.2021, 07:19
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

 

Бути медіаграмотним - важливо!

 

Відповідно до принципів ЮНЕСКО, «кожен громадянин є творцем інформації/знань. Кожен має право на доступ до інформації та право на самовираження. Медійна та інформаційна грамотність має бути для всіх тісно пов’язана з правами людини». Саме тому, що кожен має право на самовираження, і потрібна медіаграмотність. Адже інформації стало дуже багато, тому потрібно уміти її фільтрувати. 

У бібліотечно-інформаційному медіацентрі на ноутбуках встановлено гру «Медіазнайко».  Запрошуємо користувачів цікаво та змістовно проводити своє дозвілля під час перерви та позаурочний час.  

 

     Гра «Медіазнайко»

 

 

 

 

 

 

 

Перевір себе!

 

    Гра «Пригоди Літератуса»

 

 

Перед тобою нова медіаосвітня Гра «Пригоди Літератуса», яку створив Центр медіаіціатив (Вірменія), а українську версію — Академія української преси. 

Її головний герой — юний принц Літератус. Гра складається із 10 рівнів. Герой проходить 10 світів в пошуках своєї коханої Верітас, викраденої Маніпулісом. Йому доводиться оцінити достовірність і правдивість інформації, яка йому трапляється, перевірити та знайти правду. Допоможіть Літератусу пройти його шлях: читайте оповідання і знаходьте предмети.

Наприкінці гри дізнаєшся, чи  компетентний ти медіаспоживач?!

 

 

 

 

            

 

 

 

 

 

11 лютого 2020 року серед учнів  7-Б та 7-В класів проведено бібліотечний медіаурок до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Під час заходу учні склали зображення із пазлів «10 золотих правил безпеки в Інернеті для дітей», подивилися відеороліки та фото про протидію булінгу у закладах освіти та кібербулінгу в Інтернеті. Підсумком зустрічі стало створення хмари тегів «Ми за безпечний Інтернет».

 

 

 

Вижити в Інтернеті – місія (не)здійсненна

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

4 грудня -  День інформатики. Серед читачів 2-х класів у бібліотечно-інформаційному центрі пройшли розважальні бібліотечні уроки «Мої друзі – Книга і Комп’ютер».

 

 

 

 

 

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Гасло цього року – «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». З метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету, серед учнів 5-А, 5-Г, 6-А класів, пройшли бібліотечні уроки «Читачі бібліотечно-інформаційного центру за безпечний Інтернет!!!». Юні користувачі Інтернету ознайомилися з правилами інтернет-безпеки, подивилися відеофільм «Позитивні можливості Інтернету», весело серед читачів пройшла гра «Відтвори смайлик».