Вівторок, 19.03.2024, 06:56
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.



Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БО ліцей №20



Електронна бібліотека
----ДОН КОДА













Дитячі журнали











Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Flag Counter

2 3 4 5 6

 

       

 

 

 

 

 

#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

До Дня Збройних Сил України  під час проведення Національного тижня читання – 2023 для учнів 10-В (кл. керівник Підобід Н.І) та 8-Г (кл. керівник Івахненко В.В.) проведено інтелектуальну гру «Слава Збройним Силам України! Слава нації!» за номінаціями «Військо Запорозьке», «Збройні Сили України», «Озброєння ЗСУ», «ЗСУ рідного міста», «Мистецтво та ЗСУ» та музичний челенджер «Вгадай українську пісню за емодзі».

 

 

 

 

 

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923, 1946–1947 років.

Цьогоріч  25 листопада, Україна відзначає 90-і роковини Голодомору 1932–1933 років.

Хай палає свіча… хай палає,

Поєднає нас вона в цей час.

Хай сьогодні спогади лунають,

Поки промінь пам’яті не згас.

До Дня пам’яті жертв Голодомору для учнів 6-Б (кл. керівник Чагарна С.І.) та 6-Г (кл.керівник Курченко Т.С.) класів проведено уроки пам’яті «БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ. Голодомор 1932-1933 років». Школярі дізналися про національну трагедію – Голодомор українського народу, його причини та наслідки. Під час заходу презентовано виставку-презентацію «Голодомор 1932-1933 роки. Без права на забуття», на якій представлені і книги письменників Білоцерківщини. Учням демонструвалися відеофільми, фотодокументи, відеокліпи з піснями про Голодомор.25 листопада 2023 року о 16 годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом. Схиліть голови разом з усією Україною у загальнонаціональній хвилині мовчання та приєднайтеся до акції «Запали свою свічку пам’яті!»

 

 

 

Заходи Всеукраїнського місячника - 2023 за посиланням  

https://biblioteka20.ucoz.ua/index/vseukrajinskij_misjachnik_shkilnikh_bibliotek/0-77

 

 

 

 

 

Відсьогодні в Україні 9 травня  відзначатимуть – День Європи, яка підтримує українців усі дев’ять років російської агресії та вже 440 днів повномасштабного вторгнення.

З 24.02.2022 року війна в Україні змусила багатьох українців виcловлювати свій біль від пережитого у віршах. Прізвища багатьох авторів ще невідомі, однак ці вірші у виконанні переможців конкурсу «Вірші, обпалені війною» Ільченка Дмитра 1-А клас, Шульги Єлизавети 2-В клас, Козачук Софії 3-А клас, Микитюк Аріни 3-А клас, Берегової Тетяни 4-В клас, Козачук Назара 5-А клас, Москаленко Маргарити 8-В клас, Баранова Євгена 9-А клас дійсно чіпляють за живе… Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово – це вже сторінка Української історії, що надихає тих, хто тримає зброю в руках і захищає Незалежну Україну.

 

 

 

 

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства – загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних націй) та здійснили значний внесок у перемогу над нацизмом. А українська земля була одним з основних полів битви у цій війні. Загинуло близько 3 мільйонів воїнів та 5 мільйонів цивільних. 

8 травня до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся щорічний поетичний онлайн-конкурс

«Рядки, обпалені війною». Вітаємо найкращих конкурсантів: Нікіпелова Святослава 1-А клас, Гавриш Вікторію 2-В клас, Григоренко Аріну 2-В клас, Парфенову Анну 2-В клас, Костів Назара 2-В клас, Козачук Софію 3-А клас.

 

 

 

 

 

26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

 

 

 

 

26 квітня, у Міжнародний день пам’яті Чорнобиля та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, для учнів 7-Г, 8-В та 10-Б класів проведено уроки-реквієми. Школярі дивилися відеофільми про техногенну катастрофу на Чорнобильській АЕС та інформаційний віртуальний книжковий екскурс у Чорнобиль «Тієї вогняної ночі», ознайомилися з книжковою виставкою «Гірчить Чорнобиль крізь роки гірчить…», хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих ліквідаторів чорнобильської аварії: персонал ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків.

 

 

 

 

 

Кожного року у цей день Україна й увесь світ згадують Чорнобильську аварію, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.

Радіоактивним цезієм було забруднено 3/4 території Європи. Від гострої променевої хвороби у перші місяці після вибуху на Чорнобильській АЕС загинула 31 людина. Радіоактивного опромінення зазнали 8,5 мільйона людей, біля півмільйона з них померли від значних дози опромінення, більше 90 тисяч осіб було евакуйовано із зони зараження, 81 населений пункт України став безлюдним.

У ліквідації наслідків аварії взяли участь близько 240 тисяч людей. Загальна кількість ліквідаторів за всі роки – понад 600 тисяч.

Напередодні дня пам’яті про чорнобильську трагедію та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії запрошуємо всіх здійснити віртуально-інформаційний книжковий екскурс у Чорнобиль.