Неділя, 12.07.2020, 19:35

Бібліотечний урок-подорож серією подарункових енциклопедичних видань «Дітям про все на світі» був проведений для учнів 6-Б класу (кл. керівник  Шишковська Т.С.). Під час проведення книжкової виставки демонструвалася мультимедійна презентація. Презентовані книги зацікавили юних читачі ... Далі..

Під такою назвою бібліотечно-інформаційним центром проведено конкурс малюнків серед учнів 1-7 класів. Членами журі конкурсу були випускники школи, учасники АТО:

Л ... Далі..

Під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України», в Білоцерківській заг ... Далі..

Учні 1-х класів вперше взяли участь в бібліотечному конкурсі «Ілюстрації до улюблених книг». Виставка-конкурс відбулася в фойє школи, яку відвідали учні, вчителі, батьки. Під час виставки відбулося голосування  на приз «Глядацьких симпатій&raqu ... Далі..

Просмотров:332 | | Комментарии (0)

Зав. бібліотекою Сич О.В. ознайомила першачків з дитячими періодичними виданнями шкільної бібліотеки, презентувала серію книг «Вінні: Граймося та навчаймося та Чому так буває?», ознайомила з книжковою виставкою «Новинки подарункової літератури», школярі взяли ... Далі..

Для учнів 5-х класів пройшов бібліотечний урок “Дитячі періодичні видання для середнього шкільного віку». Читачі бібліотеки стали активними учасниками бенефісу дитячого журналу “Професор Крейд”. Завдяки батькам читачів 1-11 класів бібліотечно-інформаційний центр отримав в подарунок підписку ди ... Далі..

До Всеукраїнського Дня бібліотек в бібліотечно-інформаційному центрі відбувся «День відкритих дверей».  Під час бібліотечного уроку школярі ознайомилися з книжковою виставкою «На хвилинку зупинись, на новинку подивись» та взяли участь у віртуальній подорож ... Далі..

Майже у всіх народів є улюблені рослини-символи.  А у нас, українців, — верба й калина. Для учнів в бібліотечно-інформаційному центрі провено виховний захід «Без верби й калини нема України». Під час заходу лунали пісні, декламувались вірші, демонструвалася м ... Далі..

Урочистою лінійкою, присвяченою Дню знань, розпочався новий навчальний рік у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20. Для учнів – це особливе свято, колишні четвертокласники приготувалися до нового, досі невідомого й такого цікавого, життя у середній школі, яке відкриває до ... Далі..

Напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, учні 1-х класів завітали на свій перший бібліотечний урок та стали читачами шкільного бібліотечно-інформаційного центру. Першокласники ознайомилися з правилами користування бібліотекою, з переліком дитячих періодичних видань, книжковими виставками до Всесвітнього д ... Далі..

« 1 2 ... 10 11 12 13 »