Вівторок, 13.04.2021, 14:33
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!


             
 
Т. Г. Шевченко (1814 - 1861)
великий Кобзар, поет, художник України
 
9 березня день народження Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861), поета, письменника, художника, графіка, філософа, фольклориста, духовного батька сучасного українського народу. Це людина, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, піднесенню національної свідомості
 

Вшанування пам'яті Тараса Шевченка

http://www.shevchcycl.kiev.ua/ Шевченківська енциклопедія

http://museumshevchenko.org.ua/ Національний музей Тараса Шевченка

 

/Files/images/1381757250_kobzar2_enl.jpg

Дати життя і творчості Т.Г. Шевченка

Цікаві факти із життя Т. Шевченка

Невідомі фото

Корисні сайти про Тараса Шевченка

 

Щорічно користувачі бібліотечно-інформаційного медіацентру 9 і 10 березня вшановують пам'ять та згадують духовну велич і красу українського слова великого Кобзаря на поетичниму конкурсі читців «Шевченківські читання – 2021». Дистанційне навчання не стало на заваді у проведенні конкурсу. Щиро вдячні читачам, класним керівникам, батькам за співпрацю.

 

 

 

 

Найбільшою популярністю на онлайн конкурсі серед найменших конкурсантів користувався вірш Тараса Шевченка «Садок вишневий коло хати».

 

 

 

 

 

 

Із радістю та гордістю зустрів своїх читачів бібліотечно-інформаційний медіацентр.  85  учнів  1-7 класів  взяли активну  участь у щорічному конкурсі «Шевченківські читання – 2020». Традицію щорічного конкурсу «Шевченківські читання» підтримали першокласники Нової української школи. Конкурсанти ознайомилися з книжковою виставкою «Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник». На зустріч з конкурсантами завітала письменниця,  член Всеукраїнської творчої спілки  «Літературний форум», переможець Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора» Оксана Володимирівна Щербань. Нагородження відбудеться на шкільних лінійках. Наші читачі – наша гордість!!!

 

   

 

 

Із радістю та гордістю зустрів своїх читачів бібліотечно-інформаційний центр. 69 учнів 2-7 класів взяли активну участь у щорічному конкурсі «Шевченківські читання – 2019». Конкурсанти ознайомилися з книжковою виставкою «Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник». На зустріч з конкурсантами завітала член Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум», переможець Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора» - Оксана Володимирівна Щербань-Вязова. Переможці конкурсу будуть нагороджені на шкільних лінійках. Наші читачі – наша гордість!!!

 

Після тривалого карантину з радістю та гордістю зустрів своїх читачів бібліотечно-інформаційний центр. 83 учні стали активними учасниками щорічного конкурсу «Шевченківські читання – 2018». Конкурсанти ознайомилися з книжковою виставкою «Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник». Захід проводився серед учнів 1-8 класів. Вперше в конкурсі взяли участь 23 першокласники. Нагородження відбудеться на шкільних лінійках. Наші читачі – наша гордість.

 

 

9 березня у бібліотечно-інформаційному центрі проведено щорічний конкурс читців-декламаторів «Шевченківські читання – 2017». Захід проводився серед учнів 1-7 класів. Учасники конкурсу ознайомилися з книжковою виставкою «Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник» про життєвий та творчий шлях письменника. Серед членів журі конкурсу була письменниця рідного краю Оксана Щербань. Переможці конкурсу будуть нагороджені на шкільних лінійках.

Шевченківські читання - 2017

Вірші у виконанні шестикласників школи

Онлайн-голосування

1 10
2 11
3 12
4 13
5 14
6 15
7 16
8 17
9 18