Вівторок, 13.04.2021, 15:35
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

Мабуть, вам буде цікаво дізнатися, що в шкільній бібліотеці БЗОШ №20 поряд із книгами живуть  понад 36 назв дитячих періодичних видань. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з тобою. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть тобі у навчанні, поповнять твої знання, навчать логічно мислити, відкриють тобі безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ти можеш читати зі своїми батьками і друзями. І що найголовніше – ці видання бібліотека отримує регулярно – щомісяця.Сподіваємося, що ти обов’язково будеш  відвідувати шкільну  бібліотеку і потоваришуєш із дитячою періодикою.

Цікавої тобі мандрівки світом періодичних видань нашої сторінки.

 

 

 

 

 

«Журнал «Куля» – пізнавально-розважальне видання, яке вперше побачило світ у вересні 2007 року. Метою проекту є заохочення учнів молодшої школи до читання, розвиток їх ерудиції та інтелекту. Наповнення журналу частково синхронізоване із програмою для середньої загальноосвітньої школи (2 – 5 класи), але не повторює її, а лише доповнює пройдений у школі матеріал та розширює тематичні ряди, таким чином сприяє формуванню більш широкої системи знань.

Шляхом виконання поставлених завдань стала трансформація навчальних та пізнавальних матеріалів у розважальний формат. Тематичний спектр журналу допомагає виховувати всебічно розвинених дітей, як цього потребує день сьогоднішній, насичений новими технологіями, проте не відірваних від свого коріння та чітко зорієнтованих у системі морально-етичних координат. Цьому сприяє структурованість видання за рубриками: «Кіноманія», «Веселі задачки» , «Кулин довідник», «Світ природи», «Замки України»,  «Зроби сам»,  «Наші традиції», «English», «Ха-ха-ха», «Фотоконкурс» та ін.

З кожним наступним номером, взявши участь у конкурсах та розіграшах, читачі журналу отримують різноманітні призи. Основне завдання полягає у виконанні усіх поданих у номері вправ, розв’язуванні різноманітних задач, кросвордів, сканвордів, анаграм, відповіді до яких потрібно записати в ІГРОВИЙ ТАЛОНЧИК та надіслати на адресу редакції. У кожному номері розігрується суперприз місяця, спеціальні призи (як нагорода за окреме завдання), а також багато другорядних призів. Переможець року отримує планшет, а перможці фотоконкурсу «Cool-Я» фотоапарати!»

Періодичність виходу: 1 раз на місяць

Сайтhttp://kulia.com.ua     Facebook

 

 

Бібліотечно-інформаційний медіацентр разом з дитячим пізнавально-розважальним журналом  «Куля»

 вітає нашого читача  Повшедного Євгена 

 

 

 

 

Приєднуйтесь до кола учасників конкурсів та отримуйте призи!

Умови конкурсів на сторінках журналу "Куля" 

 

 

 

 

Сучасне ілюстроване видання для підлітків. Це єдиний українськомовний журнал для підлітків у державі. Мета якого – розкривати найактуальніші теми для молодих читачів, подавати якісні художні матеріали, допомагати підліткам, інформувати та розважати їх. Журнал „ОК”  – максимально відкритий до спілкування. Юні журналісти та фотографи можуть поділитися своїми думками та враженнями, взявши участь у щорічному конкурсі „Твій погляд”. З художніми творами юних поетів та письменників читачів знайомить „Літстудія „Росинка”. А рубрики „Лист” та „Посиденьки” пропонують замислитися над питаннями та проблемами, що турбують молодь. „Однокласник” – це україномовний повноколірний журнал для розумних підлітків, це клуб, що об’єднує тих, хто любить читати й хоче писати. Пригоди, поради, тести, розваги, конкурси, постери.  https://www.facebook.com/odnoklasnyk/

 

 

 

 

Бібліотечно-інформаційний медіацентр разом з учнями 10-А класу  взяв участь у конкурсі  "Тут читають "Однокласник"

 

 

     

 

Приєднуйтесь до кола учасників конкурсів та отримуйте призи!

Умови конкурсів на сторінках журналу "Однокласник"