П`ятниця, 26.04.2024, 08:00
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.



Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БО ліцей №20



Електронна бібліотека
----ДОН КОДА













Дитячі журнали











Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Flag Counter

1 2 3 4 6

 

 

 

     19 лютого до Дня вшанування  Небесної сотні у бібліотечно-інформаційному центрі  пройшов Урок пам’яті «Герої не вмирають». Під час якого учні згадали події 2014 року на Майдані Незалежності та загиблих героїв Революції гідності та взяли участь у вікторині-кросворді «Слава героям».  Своїх вихованців у вікторині підтримала і класний керівник  Петрик Т.О. Першим переможцем стала Король Софія. Друге, третє місце посіли Кравець Анастасія, Яковенко Марія, Крук Карина. Переможці нагороджені призами та книгою М.П. Жукової  «Невгасимий вогонь пам’яті». Здановська Анастасія отримала приз «за участь» у конкурсі. Підготували та провели захід бібліотечні працівники Сич О.В. та Сапункова Г.І.

 

 

     27 листопада в фойє школи для учнів1-11 класів, вчителів, батьків, бібліотечними працівниками  проведено виставку-презентацію «Голодомор 1932-1933 роки. Без права на забуття».  Під час відвідування виставки зав. бібліотекою Сич О.В. розповідала школярам про Голодомор, про факти Геноциду українського народу, їх основні передумови і причини, ознайомила учнів з «Законом про п’ять колосків» та загальною кількість людських втрат України від Голодомору. А також  повідомила, що 26 листопада 1998 року парламентом України встановлено День пам`яті жертв голодомору, який буде щорічно відзначатися в кожну четверту суботу листопада та закликала 28 листопада о 16.00 разом з усією Україною схилити голови у загальнонаціональній хвилині мовчання та приєднайся до акції, запали свою свічку!

 

 

"Без права на забуття" 

     Під такою назвою серед учнів 7-Б, 8-А, 8-Б класів бібліотечно-інформаційним центром проведено уроки пам’яті на знак вшанування невинних жертв Голодомору 1932-1933 років. 
Школярі ознайомились з національною трагедією – Голодомором українського народу, його причинами та наслідками. Учням демонструвалися відеофільми,  фотодокументи, відеокліпи з піснями про Голодомор. Захід проводився з мультимедійним супроводом. Підготувала урок пам’яті зав. бібліотекою Сич О.В.
     28 листопада 2015 року о 16 годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом. 
     Приєднайся до акції, запали свою свічку!

 

 

Під такою назвою бібліотечно-інформаційним центром проведено конкурс малюнків серед учнів 1-7 класів. Членами журі конкурсу були випускники школи, учасники АТО:

Ляшенко Сергій Вікторович (випуск 1999 року);

Хандон Андрій Степанович (випуск 2001 року);

Штонда Максим Вікторович (випуск 2000 року);

Лісовенко Артем Володимирович (випуск 2007 року).

Малюнки школярів через волонтерів передані бійцям АТО. 

 

 

   У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить у 2015 році під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України», в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 відбувся Урок мужності «Вклоняємося доземно українському солдату». У ході заходу учні 8-11 класів зустрічалися з випускниками навчального закладу минулих років, учасниками АТО – Ляшенком Сергієм Вікторовичем, Штондою Максимом Вікторовичем, Лісовенком Артемом Володимировичем, Хандоном Андрієм Степановичем. Указом від 26 лютого 2015 року року № 109/2015 «Про відзначення державними нагородами України» Ляшенко Сергій Вікторович, командир розвідувального відділу батальйону «Київська Русь», нагороджений  орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 

     У нашому місті розміщується регулярний підрозділ Збройних сил України - 72-а окрема гвардійська механізована Красноградсько-Київська ордена Червоного Прапора бригада. З весни 2014 року бригада залучена до участі в Антитерористичній операції на Сході України.

    Серед військовослужбовців випускники і нашої школи, які за мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни отримали державні нагороди. Відзнакою “За визвольну боротьбу” нагороджений Штонда Максим Вікторович. Медаллю «Учасник АТО»  та медаллю «Ветеран війни - учасник бойових дій" нагороджений Лісовенко Артем Володимирович. Медаллю «Учасник АТО» нагороджений  Хандон Андрій Степанович.

 У переповненій залі лунали літературно-поетичні композиції про Україну та її захисників у виконанні Пащенко Ольги та Сєргєєвої Віталіни,  учениць 11 класу школи. Учні 8 - 11-х класів із цікавістю слухали розповіді про нелегкі солдатські будні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які полягли в боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Дівчатка  7-А класу власноруч виготовили  патріотичні фєнічки та подарували їх воїнам АТО. Зі щирими побажаннями вдячності, благополуччя, здоров’я, щастя, перемоги, миру, від усіх присутніх привітала гостей директор школи Борисюк О.Д.

  Працівники бібліотеки Сич О.В. та Сапункова Г.І. разом із бібліотечним активом підготували та презентували присутнім автобіографічні матеріали учнів-випускників школи, які стали на захист кордонів нашої держави, про їхнє перебування на передовій. 

 

 

До річниці Дня Перемоги над нацизмом у Європі, в  актовій залі бібліотечно-інформаційним центром, для учнів 8-11 класів, проведено літературно-музичний міст пам’яті «Ми йшли до тебе, Перемого! 1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» На захід завітав Гай Анатолій Іванович - колишній військовий журналіст, а нині письменник, автор трьох десятків художніх та художньо-документальних книг, генерал-осаул Українського козацтва. Школярі  переглянули  сторінку історії з 1 вересня 1939 року по 2 вересня 1945 року,  яка кров’ю пломеніє і через роки стала доленосною для нашого народу, спробували душею доторкнутись до великого змісту подвигу Другої світової війни. Всіх загиблих у війні вшанували хвилиною мовчання. Міст пам’яті проводився з мультимедійним супроводом. Зі сцени актової зали звучали поетичні рядки присвячені героям війни, демонструвалися кліпи пісень Другої Світової війни, та підготовлена книжкова виставка «Ми йшли до тебе, Перемого! 1939–1945». Презентацію та сценарій заходу підготувала та провела завідуюча шкільним бібліотечно-інформаційним центром  Сич О.В.

 

 

До «Дня пам’яті та примирення» серед учнів 1-6 класів пройшов щорічний бібліотечний конкурс декламаторів віршів «Рядки, обпалені війною».  На конкурс завітали батьки учасників.  На шкільних лінійках переможців конкурсу нагороджено грамотами та книгою М.П. Жукової «Невгасимий вогонь пам’яті».  

 

 

Серед читачів 3-5 класів проведено 9 бібліотечних уроків мужності, присвячених до Дня перемоги над нацизмом у Європі. Школярі ознайомилися з подіями  1939-1945 рр., з національним подвигом  українського народу під час Другої світової війни, з героями-земляками, іменами яких названо вулиці нашого міста. Для читачів підготовлена книжкова виставка «Ми йшли до тебе, Перемого!» 1939–1945». Хвилиною мовчання вшанували учні загиблих у війні. Уроки мужності проходили з музичним та мультимедійним супроводом, демонстрацією кліпів та фільмів. Кульмінацією уроків мужності стало виконання пісні «Перемога»  

 

 

Шкільним бібліотечно-інформаційним центром школи був проведений Урок мужності «Від героїв Крут до героїв «Небесної сотні». Школярі ознайомились з подіями  29 січня 1918 року, з національним подвигом та національною трагедією - бою під Крутами, з героями «Небесної сотні» (події 2013 - 2014 рр.) та з подіями, які відбуваються на Сході України в наш час, з героями АТО. На заході звучали поетичні рядки у виконанні учнів. Школярі разом з батьками прослухали пісні та продивилися кліпи про героїв «Небесної сотні» та героїв АТО. Зав. бібліотекою Сич О.В. провела презентацію книги «У війні за Україну» посвячену українським військовим, які захищають нашу Батьківщину на Сході України.

 

28 жовтня в День визволення України від нацистських загарбників під час Другої Світової війни, бібліотечно-інформаційним центром, в актовій залі, проведено літературно-музичний міст пам’яті «В боях за визволення України». На заході були присутні учні 9-11 класів.
Міст пам’яті проводився з мультимедійним супроводом.   Школярі ознайомились з подіями  1941-1945 рр., з національним подвигом  народу під час визволення України. Зі сцени актової зали звучали поетичні рядки присвячені героям війни, демонструвалися кліпи пісень Другої Світової війни, та підготовлена книжкова виставка «Безсмертний подвиг українського народу  1941-1944 рр.»  Презентацію та сценарій заходу підготувала та провела завідуюча шкільним бібліотечно-інформаційним центром  Сич О.В.

 

 

24 жовтня серед учнів 1-5 класів пройшов щорічний бібліотечний конкурс декламаторів віршів «Рядки обпалені війною».

До вашої уваги презентація переможців конкурсу.

 

 

1 2 3 5