Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Годинник


Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода


Друзі сайтуДитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Flag Counter


25.08.2019, 03:54

1 2 3 4

 

Майже у всіх народів є улюблені рослини-символи.  А у нас, українців, — верба й калина. Для учнів 5-Б класу в бібліотечно-інформаційному центрі провела виховний захід «Без верби й калини нема України» Сапункова Ганна Іванівна. Під час заходу лунали пісні, декламувались вірші, демонструвалася мультимедійна презентація. Для кожної дитини кущ калини став етнонаціональним символом України, що уособлює красу, кохання, материнство, кров, безсмертність роду, вогонь, національне відродження, жіночість, життя, любов до Батьківщини. Це символ етнічної культури українського народу, цвіт його душі, осердя козацького духу, знак національного єднання.

Урочистою лінійкою, присвяченою Дню знань, розпочався новий навчальний рік у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20. Для учнів 5-Б класу це – особливе свято, колишні четвертокласники приготувалися до нового, досі невідомого й такого цікавого, життя у середній школі, яке відкриває дорогу до знань та нових звершень, наполегливої праці заради майбутнього рідної країни. Розпочався навчальний рік для п'ятикласників першим уроком «Україна – єдина країна». Разом із класним керівником Сапунковою Г.І. учні здійснили захоплюючу віртуальну подорож Україною. А зав. бібліотекою Сич О.В. підготувала книжкову виставку «Україна – єдина країна», провела огляд літератури, розповіла про історію України, національні символи. Під час спілкування учні ще раз довели, що «ми – любимо Україну, що ми – нація єдина, що Україна – єдина країна!».

 

8 травня бібліотечно-інформаційним центром в актовій залі проведено конкурс читців до 69 річниці з Дня Великої Перемоги «Рядки обпалені війною». Конкурс проводився серед учнів 2-7 класів завідувачкою бібліотекою Сич О.В. Під час заходу читачі ознайомилися з книжковою виставкою «Безсмертний подвиг народу 1941-1945». Читачі принесли з собою фотографії дідів та прадідів – учасників війни та поділилися їхніми спогадами. Класовод 3-А класу Куницька Н.М. також взяла участь у конкурсі,  продекламувавши вірш про Велику Вітчизняну війну. Під час заходу присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Переможців конкурсу нагороджено дипломами та грамотами на шкільній лінійці

3 березня бібліотечно-інформаційним центром в актовій залі проведенощорічний конкурс читців-декламаторів присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. Захід проводився серед учнів 2-8 класів. Учасники конкурсу ознайомилися з оглядом книг про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка, переглянули медіа-презентацію та відеофільм про Великого Кобзаря, які підготувала завідувачка ШБІЦ Сич О.В. Учениці 5-А класу Саражинська Анастасія та Кравець Анастасія продекламували власні вірші, присвячені Т.Г.Шевченку. Король Софія (5-А клас) власноруч вишила та продекламувала «Заповіт» Т.Шевченка. Переможців конкурсу нагороджено дипломами та грамотами на шкільній лінійці.


 Бібліотечно-інформаційним центром в актовій залі проведено конкурс читців до дня народження Лесі Українки. Конкурс проводився серед учнів 2-7 класів. Під час заходу читачі ознайомилися з книжковою виставкою «Співачка досвітніх вогнів». Переможців конкурсу нагороджено дипломами та грамотами на шкільній лінійці.

 
  

    В актовій залі  проведено літературно-музичний урок мужності, присвячений  виводу радянських військ з Афганістану. На заході були присутні вчителі та учні 9-11 класів. Школярі ознайомились з подіями,  які відбувалися в Афганістані у 1986-1989 роках, з героїчним подвигом наших земляків.
   Зі сцени актової зали звучали поезії, пісні, спогади, відеокліпи про війну в Афганістані у виконанні Кольоси Анатолія, Линник Крістіни, Карпова Артема, Єфімової Анжеліки.
   Презентацію та сценарій заходу підготувала та провела завідувачка шкільним бібліотечно-інформаційним центром  Сич О.В.

Шкільним бібліотечно-інформаційним центром школи  в актовій залі був проведений літературно-поетичний реквієм, присвячений річниці битви під Крутами. На заході були присутні учні 7-А (кл. керівник Ягодзінська А.В.), 8-А (кл. керівник Висовень Т.Г.), 10-Б (кл. керівник Осауленко О.В.), 10-А (кл. керівник Гапієнко К.І), 11-А (кл. керівник Івахненко В.В.). Захід проводився з мультимедійним супроводом.  Школярі ознайомились з подіями  29 січня 1918 року, з національним подвигом та національною трагедією - бою під Крутами. Зі сцени актової зали звучали поетичні рядки присвячені героям Крут у виконанні Сєргєєвої Віталіни, Кольоси Анатолія, Линник Крістіни, Карпова Артема, Гринюк Інни, Стадника Ростислава. Презентацію та сценарій заходу підготувала та провела завідуюча шкільним бібліотечно-інформаційним центром  Сич О.В.

 Шкільною бібліотекою в актовій залі школи був проведений літературно-поетичний міст пам'яті, присвячений Дню визволення України від німецько-фашистських загарбників.
На заході були присутні учні 7, 8, 9, 10 класів
4 січня - День визволення Білої Церкви від німецько-фашистських загарбників
Бібліотечно-інформаційним центром в актовій залі школи,
 для учнів 10-11 класів шкіл масиву Леваневського, проведено
літературно-поетичний реквієм "Невгасимий вогонь пам'яті"
 

                  

                   

 

 

1 2 3 4

 
Copyright MyCorp © 2019