Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Годинник


Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода


Друзі сайтуДитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Flag Counter


25.08.2019, 03:41

1 3

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2017

Під такою назвою серед учнів  5-6-х класів проведені бібліотечні уроки, на яких учні ознайомилися з «охоронцями» здоров’я, книжковою виставкою «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя! Прочитай і просто посміхнись!» Учні переглянули презентацію про відомих людей з фізичними вадами та цікаві відеофільми з і життя відомих людей з обмеженими можливостями: наших сучасників та попередників, які досягли успіху всупереч вадам здоров'я.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2017

Бібліотечний урок

В учнівському колективі нашої школи поповнення. 28 учнів, що навчалися в загальноосвітній школі І ступеня №23, стали учнями 5-Г класу та читачами шкільного бібліотечно-інформаційного центру. Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2017 разом з класним керівником Мельник М. І. завітали новачки на свій перший бібліотечний урок. Учні ознайомилися з правилами користування фондом бібліотеки, оглядом дитячих періодичних видань, ознайомилися з «охоронцями» здоров’я, книжковою виставкою «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя! Прочитай і просто посміхнись!» Учні переглянули презентацію про відомих людей з фізичними вадами та цікаві відеофільми з історії життя відомих людей з обмеженими можливостями: наших сучасників та попередників, які досягли успіху всупереч вадам здоров'я.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2017

Лтературна фізкультура "Чи бути здоровим, вирішуєш ти!"

3 жовтня в бібліотечно-інформаційному центрі відбулася тепла зустріч учнів 1-2 класів з автором дитячої збірки поезій «Із райдуги водичка» Оксаною Щербань. Весело та цікаво поетеса провела з учнями поетичні фізкультхвилинки, ігри.

Працівники бібліотеки підготували для юних читачів книжкову виставку «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя!!! Прочитай, і посміхнись!!!», відеофільм «Охоронці здоров’я», кросворд «Будь здоров!» На завершення зустрічі з рук в руки передавався клубочок «дружна павутинка» із щирими побажаннями миру, добра, здоров’я.

Відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2017

У бібліотечно-інформаційному центрі школи стартував четвертий Всеукраїнський місячник бібліотек – 2017 під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Відкриття місячника розпочалося презентацією  книжкової виставки «Даруємо посмішку щодня, вона продовжує життя! Прочитай, і посміхнись!»

Увага!

 

 З 01 по 31 жовтня 2017 року бібліотечно-інформаційним центром буде проведено

четвертий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2017 під гаслом

«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь!

З 1 по 31 жовтня 2016 року бібліотечно-інформаційним центром проведено третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2016 під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Під час місячника для учнів 1-11 класів організовано бібліотечні уроки, екскурсії до бібліотеки, зустрічі з письменниками П.І.Розвозчиком та Оксаною Щербань, книжкові виставки сучасної дитячої літератури, мультимедійні презентації книг, уроки доброти «Добро починається з тебе», акцію «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом», фотоконкурс «Я із книгою дружу», конкурс відеокліпів про книгу, конкурс поезій «Мій друг книга», конкурс малюнків «Мій улюблений казковий герой», поетичну естафету «Книга - джерело мудрості». Під час проведення шкільних лінійок заступник з навчально-виховної роботи Чичикало О.Ф. та завідувач бібліотечно-інформаційного центру Сич О.В. нагородили  переможців грамотами та подарунками.

    

Завдяки  акції "Подаруй бібліотеці книгу з автографом" бібліотечний фонд збільшився на 67 примірників сучасної дитячої  літератури та енциклопедичних видань на суму 3051 грн. Дякуємо всім.

Книги чекають на вас у бібліотечно-інформаційному центрі

Фотоконкурс "Я із книгою дружу!"

Третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2016 проходить під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

20 жовтня в бібліотечно-інформаційному центрі, серед учнів 1-5 класів проведено конкурс поезії «Твій друг – книга». Як почесного гостя та члена журі, на конкурс була запрошена письменниця Оксана Щербань. Під час презентації своєї дитячої  збірки поезій «Із райдуги водичка» конкурсанти весело та цікаво, разом  із поетесою, провели фізкультхвилинку. Надзвичайно душевно та емоційно звучали поетичні рядки про книгу у виконанні юних читачів. Переможці конкурсу будуть нагородженні грамотами на шкільних лінійках.

 

20.10.2016 року з ініціативи і підтримки начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області Петрика Юрія Федоровича в БЗШ №6 відомий український письменник Андрій Дмитрович Гудима презентував 7-томне видання свого творчого доробку і подарував по одному примірнику кожній шкільній бібліотеці.

 Книги чекають на вас у бібліотеці.

В бібліотечно-інформаційному центрі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 розчинила свої двері літературно-поетична вітальня «Душа зігріта словом». Десятикласники радо зустріли дорогих гостей: члена Національної спілки письменників України, лауреата Білоцерківської міської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького, члена Золотого фонду Білої Церкви, переможця Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 1997», «Заслуженого вчителя України», автора збірок поезій «Коні волі» (1996), «На долонях подорожника» (1998), «Земля світовида» (2004), «Ластівчине зілля» (2007), «Божий дарунок» (2008) - Петра Іларіоновича Розвозчика та члена Всеукраїнської творчої спілки  «Літературний форум», переможця фестивалю «Поетична зима» та Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора», автора збірок поезій «Душа мовчання», «Тернові сни», дитячої збірки  поезій «Із райдуги водичка» - Оксану Володимирівну Щербань. Під час зустрічі читачі ознайомилися з творчістю митців рідного краю, занурилися у чарівний світ їх поезій, перейнялися глибокими думками письменників про кохання, вірність і зраду, життя і людську долю, добро і зло, захоплення красою природи. Відбулася і  презентація  нової збірки поезій Оксани Щербань «Музика життя», рецензію до якої написав П.І. Розвозчик. Ілюстрації до макету обкладинки нової збірки «Музика життя» намалювала Іванна Розвозчик. Нечуюча з народження вона по особливому глибинно бачить і чує світ. Іванна надає перевагу жанру графіки. З її творчістю як художника та ілюстратора ознайомила читачів виставка-вернісаж «Духовні та земні стежки Іванни Розвозчик». Для любителів поезії та духовного спілкування була створена атмосфера свята, яка надихатиме авторів поетичного слова  на нові творчі здобутки.

  

5 жовтня учні 2-х класів стали учасниками бібліотечного уроку «Людина починається з добра». Для читачів демонструвалися  відеофільм «Людина починається з добра», мудра казка тітоньки Сови «Не треба ображати друзів, мультиплікаційний фільм «Просто так». Учні стали учасниками гри «Добре – погане» та «Закінчити приказку та прислів'я». Бібліотекар Сич О.В. провела презентацію-огляд літератури «Школа доброти». Всі разом  склали «Азбуку доброти», якою всі повинні користуватися щодня.

       

4 жовтня весело та цікаво провели свою першу зустріч з бібліотекою учні 1-А класу (класовод Т.М.), 1-Б (класовод Голубенко О.Д.), 1-В (Рябченко О.О.). Бібліотекар Сич О.В. ознайомила першачків з дитячими періодичними виданнями шкільної бібліотеки, презентувала серію книг «Вінні: Граймося та навчаймося», «Чому так буває?», школярі взяли активну участь у грі-вікторині «Відгадай казку».

 

В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек  3 жовтня в  бібліотечно-інформаційному центрі школи стартував третій Всеукраїнський місячник бібліотек - 2016 під гаслом "Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Відкриття місячника розпочалося презентацією серії книг «Сучасна дитяча проза» та книжковою виставкою «Її величність українська книга».

Увага!   

 З 01 по 31 жовтня 2016 року бібліотечно-інформаційним центром буде проведено

третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2016 під гаслом

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

всіх бажаючих запрошуємо взяти участь.

   

Увага! 
Бібліотечно-інформаційний центр школи активно включився в проведення

Другого  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2015 під гаслом

"Виховуємо громадянина-патріота України!"

     

1 3
Copyright MyCorp © 2019