Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Годинник


Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода


Друзі сайтуДитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Flag Counter


25.08.2019, 03:58

1 2

Екскурсія першокласників до бібліотеки

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек з 1 жовтня в  бібліотечно-інформаційному центрі школи стартував другий Всеукраїнський місячник бібліотек - 2015 під гаслом "Виховуємо громадянина – патріота України." Весело та цікаво провели свою першу зустріч з бібліотекою учні 1-А класу (класовод Куницька Н.М.), 1-Б (класовод Погоріла С.А.), 1-В (Гарвасюк О.В.). Ознайомилися першачки з дитячими періодичними виданнями шкільної бібліотеки, серією книг «Вінні: Граймося та навчаймося» та «Чому так буває?», з книжковою виставкою «Дітям про все на світі», школярі взяли активну участь у грі-вікторині «Відгадай казку».

   У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить у 2015 році під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України», в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 відбувся Урок мужності «Вклоняємося доземно українському солдату». У ході заходу учні 8-11 класів зустрічалися з випускниками навчального закладу минулих років, учасниками АТО – Ляшенком Сергієм Вікторовичем, Штондою Максимом Вікторовичем, Лісовенком Артемом Володимировичем, Хандоном Андрієм Степановичем. Указом від 26 лютого 2015 року року № 109/2015 «Про відзначення державними нагородами України» Ляшенко Сергій Вікторович, командир розвідувального відділу батальйону «Київська Русь», нагороджений  орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 

     У нашому місті розміщується регулярний підрозділ Збройних сил України - 72-а окрема гвардійська механізована Красноградсько-Київська ордена Червоного Прапора бригада. З весни 2014 року бригада залучена до участі в Антитерористичній операції на Сході України.

    Серед військовослужбовців випускники і нашої школи, які за мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни отримали державні нагороди. Відзнакою “За визвольну боротьбу” нагороджений Штонда Максим Вікторович. Медаллю «Учасник АТО»  та медаллю «Ветеран війни - учасник бойових дій" нагороджений Лісовенко Артем Володимирович. Медаллю «Учасник АТО» нагороджений  Хандон Андрій Степанович.

 У переповненій залі лунали літературно-поетичні композиції про Україну та її захисників у виконанні Пащенко Ольги та Сєргєєвої Віталіни,  учениць 11 класу школи. Учні 8 - 11-х класів із цікавістю слухали розповіді про нелегкі солдатські будні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які полягли в боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Дівчатка  7-А класу власноруч виготовили  патріотичні фєнічки та подарували їх воїнам АТО. Зі щирими побажаннями вдячності, благополуччя, здоров’я, щастя, перемоги, миру, від усіх присутніх привітала гостей директор школи Борисюк О.Д.

  Працівники бібліотеки Сич О.В. та Сапункова Г.І. разом із бібліотечним активом підготували та презентували присутнім автобіографічні матеріали учнів-випускників школи, які стали на захист кордонів нашої держави, про їхнє перебування на передовій. 

Конкурс малюнків "Так чудово виглядає мир"

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

Під такою назвою бібліотечно-інформаційним центром проведено конкурс малюнків серед учнів 1-7 класів. Членами журі конкурсу були випускники школи, учасники АТО:

Ляшенко Сергій Вікторович (випуск 1999 року);

Хандон Андрій Степанович (випуск 2001 року);

Штонда Максим Вікторович (випуск 2000 року);

Лісовенко Артем Володимирович (випуск 2007 року).

Дитячі ілюстрації до улюблених книг

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

Учні 1-4 класів взяли участь в щорічному бібліотечному конкурсі "Дитячі ілюстрації до улюблених книг". Виставка-вернісаж відбулася в фойє школи, яку відвідали учні, вчителі, батьки. Під час виставки відбулося голосування на приз Глядацьких симпатій. Урочисто в актовій залі директор школи Борисюк О.Д. нагородить переможців грамотами.

Літературно-музична подорож

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

В актовій залі для учні 7-9 класів проведено  літературно-музичну подорож  «Вічні теми  мистецтва», яка сприяє вихованню в юних читачів естетичного смаку, вводить у багатогранний прекрасний світ мистецтва. Під час демонстрації  мультимедійної презентації учні отримали інформацію про літературу, слухали класичну музику, переглядали фрагменти  кіношедеврів. Провели та підготовили захід бібліотекарі Сич О.В, Сапункова Г.І. разом з бібліотечним активом Сєргєєвим Олександром та Саражинської Настею, учнями 7-А класу. Активну участь у заході взяла вчитель музичного мистецтва Федюк Л.П.

Подорож сторінками серії книг "Дітям про все на світі"

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

Бібліотечний урок-подорож серією подарункових енциклопедичних видань «Дітям про все на світі» був проведений для учнів 6-Б класу (кл. керівник  Шишковська Т.С.). Під час проведення книжкової виставки демонструвалася мультимедійна презентація. Презентовані книги зацікавили юних читачів.

Увага!

В рамках Міжнародного дня шкільних бібліотек з 1 по 31 жовтня 2014 року в бібліотечно інформаційному центрі стартував Перший Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом

"Шкільна бібліотека стратегічний партнер освіти"

  

Бібліотечний урок для першокласників

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек з 1 жовтня в  бібліотечно-інформаційному центрі школи стартував перший Всеукраїнський місячник бібліотек - 2014 під гаслом "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти."

Весело та цікаво провели свою першу зустріч з бібліотекою учні 1-А класу (класовод Мацькевич В.П.), 1-Б (класовод Аргат О.В.), 1-В (Борисова О.В.)

Бібліотечний урок

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

Зав. бібліотекою Сич О.В. ознайомила першачків з дитячими періодичними виданнями шкільної бібліотеки, презентувала серію книг «Вінні: Граймося та навчаймося та Чому так буває?», ознайомила з книжковою виставкою «Новинки подарункової літератури», школярі взяли активну участь у грі-вікторині «Відгадай казку».

Бібліотечний урок

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

Для учнів 5-х класів пройшов бібліотечний урок “Дитячі періодичні видання для середнього шкільного віку». Читачі бібліотеки стали активними учасниками бенефісу дитячого журналу “Професор Крейд”. Завдяки батькам читачів 1-11 класів бібліотечно-інформаційний центр отримав в подарунок підписку дитячих періодичних видань на І півріччя 2015 року.

Урок мужності в 5-Б класі

«Від героїв Крут до героїв «Небесної сотні»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

Шкільним бібліотечно-інформаційним центром школи у 5-Б класі (кл. кер. Сапункова Г.І.) був проведений Урок мужності «Від героїв Крут до героїв «Небесної сотні». Школярі ознайомились з подіями  29 січня 1918 року, з національним подвигом та національною трагедією - бою під Крутами, з героями «Небесної сотні» (події 2013 - 2014 рр.) та з подіями, які відбуваються на Сході України в наш час, з героями АТО. На заході звучали поетичні рядки у виконанні учнів 5-Б класу. Присутні на заході були родичі учнів. Урок мужності проводився з мультимедійним супроводом. Школярі разом з батьками прослухали пісні та продивилися кліпи про героїв «Небесної сотні» та героїв АТО. Зав. бібліотекою Сич О.В. провела презентацію книги «У війні за Україну» посвячену українським військовим, які захищають нашу Батьківщину на Сході України.

До 70-річчя визволення України від нацистських загарбників

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

До 70-річчя визволення України від нацистських загарбників, в бібліотечно-інформаційному центрі, пройшли щорічні конкурси: «Рядки, обпалені війною» та «Малюють хлопчики з дівчатками війну». В конкурсі брали участь учні 1-5 класів. Виставка-конкурс відбулася в фойє школи, яку відвідали учні, вчителі, батьки. Під час виставки відбулося голосування  на приз «Глядацьких симпатій», який отримала учениця 5-Б класу Кохан Олександра. Нагородження учасників відбулося в актовій залі. Директор школи Борисюк О.Д. урочисто вручила грамоти переможцям конкурсу.

До 70-річчя визволення України від нацистських загарбників

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

До 70-річчя визволення України від нацистських загарбників

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

28 жовтня в День визволення України від нацистських загарбників під час Другої Світової війни, бібліотечно-інформаційним центром, в актовій залі, проведено літературно-музичний міст пам’яті «В боях за визволення України». На заході були присутні учні 9-11 класів.
Міст пам’яті проводився з мультимедійним супроводом.   Школярі ознайомились з подіями  1941-1945 рр., з національним подвигом  народу під час визволення України. Зі сцени актової зали звучали поетичні рядки присвячені героям війни  у виконанні  Смоголь Володимира, Сєргєєвої Віталіни, Пащенко Ольги, Синявської Антоніни,  демонструвалися кліпи пісень Другої Світової війни, та підготовлена книжкова виставка «Безсмертний подвиг українського народу".

Конкурс декламаторів віршів «Рядки обпалені війною»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2014

 

1 2
Copyright MyCorp © 2019