Вівторок, 13.04.2021, 14:39
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

-2020 р.-/ -2019 р.-/ -2018 р.-/ -2017 р.-/ -2016 р.-/ -2015 р.-/ -2014 р.-

Увага! 
Бібліотечно-інформаційний центр школи активно включився в проведення

Другого  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2015 під гаслом

"Виховуємо громадянина-патріота України!"

     

Екскурсія першокласників до бібліотеки

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек з 1 жовтня в  бібліотечно-інформаційному центрі школи стартував другий Всеукраїнський місячник бібліотек - 2015 під гаслом "Виховуємо громадянина – патріота України." Весело та цікаво провели свою першу зустріч з бібліотекою учні 1-А класу (класовод Куницька Н.М.), 1-Б (класовод Погоріла С.А.), 1-В (Гарвасюк О.В.). Ознайомилися першачки з дитячими періодичними виданнями шкільної бібліотеки, серією книг «Вінні: Граймося та навчаймося» та «Чому так буває?», з книжковою виставкою «Дітям про все на світі», школярі взяли активну участь у грі-вікторині «Відгадай казку».

   У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить у 2015 році під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України», в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 відбувся Урок мужності «Вклоняємося доземно українському солдату». У ході заходу учні 8-11 класів зустрічалися з випускниками навчального закладу минулих років, учасниками АТО – Ляшенком Сергієм Вікторовичем, Штондою Максимом Вікторовичем, Лісовенком Артемом Володимировичем, Хандоном Андрієм Степановичем. Указом від 26 лютого 2015 року року № 109/2015 «Про відзначення державними нагородами України» Ляшенко Сергій Вікторович, командир розвідувального відділу батальйону «Київська Русь», нагороджений  орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 

     У нашому місті розміщується регулярний підрозділ Збройних сил України - 72-а окрема гвардійська механізована Красноградсько-Київська ордена Червоного Прапора бригада. З весни 2014 року бригада залучена до участі в Антитерористичній операції на Сході України.

    Серед військовослужбовців випускники і нашої школи, які за мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни отримали державні нагороди. Відзнакою “За визвольну боротьбу” нагороджений Штонда Максим Вікторович. Медаллю «Учасник АТО»  та медаллю «Ветеран війни - учасник бойових дій" нагороджений Лісовенко Артем Володимирович. Медаллю «Учасник АТО» нагороджений  Хандон Андрій Степанович.

 У переповненій залі лунали літературно-поетичні композиції про Україну та її захисників у виконанні Пащенко Ольги та Сєргєєвої Віталіни,  учениць 11 класу школи. Учні 8 - 11-х класів із цікавістю слухали розповіді про нелегкі солдатські будні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які полягли в боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Дівчатка  7-А класу власноруч виготовили  патріотичні фєнічки та подарували їх воїнам АТО. Зі щирими побажаннями вдячності, благополуччя, здоров’я, щастя, перемоги, миру, від усіх присутніх привітала гостей директор школи Борисюк О.Д.

  Працівники бібліотеки Сич О.В. та Сапункова Г.І. разом із бібліотечним активом підготували та презентували присутнім автобіографічні матеріали учнів-випускників школи, які стали на захист кордонів нашої держави, про їхнє перебування на передовій. 

Конкурс малюнків "Так чудово виглядає мир"

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

Під такою назвою бібліотечно-інформаційним центром проведено конкурс малюнків серед учнів 1-7 класів. Членами журі конкурсу були випускники школи, учасники АТО:

Ляшенко Сергій Вікторович (випуск 1999 року);

Хандон Андрій Степанович (випуск 2001 року);

Штонда Максим Вікторович (випуск 2000 року);

Лісовенко Артем Володимирович (випуск 2007 року).

Дитячі ілюстрації до улюблених книг

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

Учні 1-4 класів взяли участь в щорічному бібліотечному конкурсі "Дитячі ілюстрації до улюблених книг". Виставка-вернісаж відбулася в фойє школи, яку відвідали учні, вчителі, батьки. Під час виставки відбулося голосування на приз Глядацьких симпатій. Урочисто в актовій залі директор школи Борисюк О.Д. нагородить переможців грамотами.

Літературно-музична подорож

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

В актовій залі для учні 7-9 класів проведено  літературно-музичну подорож  «Вічні теми  мистецтва», яка сприяє вихованню в юних читачів естетичного смаку, вводить у багатогранний прекрасний світ мистецтва. Під час демонстрації  мультимедійної презентації учні отримали інформацію про літературу, слухали класичну музику, переглядали фрагменти  кіношедеврів. Провели та підготовили захід бібліотекарі Сич О.В, Сапункова Г.І. разом з бібліотечним активом Сєргєєвим Олександром та Саражинської Настею, учнями 7-А класу. Активну участь у заході взяла вчитель музичного мистецтва Федюк Л.П.

Подорож сторінками серії книг "Дітям про все на світі"

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

Бібліотечний урок-подорож серією подарункових енциклопедичних видань «Дітям про все на світі» був проведений для учнів 6-Б класу (кл. керівник  Шишковська Т.С.). Під час проведення книжкової виставки демонструвалася мультимедійна презентація. Презентовані книги зацікавили юних читачів.

-2020 р.-/ -2019 р.-/ -2018 р.-/ -2017 р.-/ -2016 р.-/ -2015 р.-/ -2014 р.-