Вівторок, 13.04.2021, 14:29
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

-2020 р.-/  -2019 р.-/  -2018 р.-/  -2017 р.-/  -2016 р.-/  -2015 р.-/  -2014 р.-

Стартував шостий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019

 

 

 Бібліотечно-інформаційний центр запрошує всіх бажаючих взяти участь

у проведенні місячника.

 

 

 

 

 

1 жовтня серед учнів 2-х класів пройшли медіауроки «Чарівне Слово і Фея Музики». Маленькі школярики ознайомилися з книжковою виставкою «Поезія. Музика. Пісня», з ілюстрованими збірками дитячих пісень Лесі Горової «Відчинилося життя» та «Пісня наша дзвенить», слухали музику та відбивали ритм, дивились музичний відеоролик «Осінній ліс», милувалися картинами Віктора Грицини «Осінь» та «Річка Руда», висловлювали свої емоції, почуття, співали дитячі веселі пісні та ставили сценки. А на завершення уроку всі разом заспівали караоке.

 

 

 

 

В бібліотечно-інформаційному медіацентрі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 оновлено бібліотечний простір, що поєднує різні функції: сучасної книгозбірні, медіатеки, комп’ютерної зони з 3D-принтером, WI-FI, створено комфортні зони відпочинку з м’якими кольоровими пуфами, кріслом-мішком, килимом-пазлом. Під час перерви та в позаурочний час користувачі мають можливість почитати книги, журнали, пограти в шахмати та шашки, різноманітні ігри, заспівати улюблену пісню караоке, провести майстер-клас, відвідати кінозал. Нові бібліотечні послуги за короткий час стали популярними серед наших школярів. Бібліотека стала культурно-дозвілевим простом для освітніх можливостей кожного учня.

 

 

 

 

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2019 учні 2-В класу здійснили медіа-подорож в країну книжок-чомучок. Юні школярики ознайомилися з довідковою літературою: словниками, довідниками, енциклопедіями, дізналися про їх будову, в якому порядку розташовані слова та як швидко їх знайти, відшукали в тематичному словнику слова «автомобіль», «природа» та дізналися, що вони означають. А на завершення медіа-подорожі маленькі читайлики отримали від класного керівника заохочувальні браслети «Найкращий читач», «Молодець!», «Розумниця, «Розумник», «Супер» та інші.

 

 

 

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2019 весело та цікаво провели свою першу зустріч з бібліотекою учні 1-А класу (кл. керівник Куницька Н.М.), 1-Б (кл. керівник Погоріла С.А.), 1-В (Гарвасюк О.В.). Маленькі школярики ознайомилися з поняттями «бібліотека», «бібліотекар», «читач», з правилами користування послуг абонемента та читальної зали, порядком розтановки книг на полицях, правилами користування бібліотекою, подивилися мультиплікаційний фільм «Бібліотека», мандрували країною дитячих періодичних видань бібліотечно-інформаційного медіа-центру, взяли активну участь у медіа-грі «Відгадай казку».

 

 

 

Бібліотечно-інформаційний медіа-центр вітає нашого читача Повшедного Євгена з перемогою у конкурсі дитячого пізнавально-розважального журналу "Куля"

 

 

 

В міському краєзнавчому музеї відбулася презентація нової збірки Оксани Щербань "Музика життя". Під час заходу у виконанні читачів бібліотечно-інформаційного медіа-центру Москаленко Маргарити, Чубко Максима, Яковенко Марії звучали поетичні рядки із нової збірки письменниці. Ще раз вітаємо Оксану Володимирівну Щербань та бажаємо їй здоров'я, внутрішньої гармонії, великої енергії, невичерпності духовної криниці, з якої вона бере сили для творчості, натхнення на нові звершення та творчі здобутки.

 

 

 

Сучасна бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня.

Під таким гаслом в бібліотечно-інформаційному медіацентрі відбувся майстер-клас «3-D моделювання в бібліотеці», учня 11-А класу Авдєєва Максима. На майстер-класі однокласники ознайомилися з принципом роботи 3D-принтера, його можливостями та перевагами 3D-друку. Роздрукували на тривимірному принтері корпус для радіоелектроніки, змодельований Максимом. Аудиторія була дуже зацікавлена, оскільки для них 3D-принтер розширює та відкриває нові можливості з оволодіння сучасними технологіями.

 

 

 

В учнівському колективі нашої школи поповнення. 30 учнів, що навчалися в загальноосвітній школі І ступеня №23, стали учнями 5-Г класу та читачами шкільного бібліотечно-інформаційного медіацентру. Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2019 завітали новачки на свій перший бібліотечний урок. Учні ознайомилися з правилами користування бібліотекою, каталогами, картотеками, довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, з дитячими періодичними виданнями, з книжковою виставкою «І слово. І музика. І душа». Учні переглянули презентацію «Дітям про все на світі».

 

 

 

Для користувачів бібліотечного медіацентру зявилася нова послуга «Караоке у бібліотеці». Під час перерви та в позаурочний час зі справжніми мікрофонами в руках, хлопці й дівчата мають можливість заспівати улюблену пісню караоке. Для декого бібліотека стала першою сценою, а хтось вже доволі професійно співав, але насолоду від цього музичного експерименту отримували абсолютно усі.

 

 

 

Користувачі бібліотечно-інформаційного медіацентру як справжні бібліотекарі обслуговували на абонементі читачів: записували вибрані книги та журнали у формуляри, радили, яку книгу прочитати, проводили бесіди біля книжкових поличок, допомагали вибирати книги. Із задоволенням побували у ролі бібліотекаря як дівчатка так і хлопчики.

 

 

 

 

Буккросинг з’явився в 2001 році. Новий цікавий рух було створено американським IT-фахівцем Роном Хорнбекером. Його ідея полягала в тому, що людина, прочитавши книгу, залишила її в громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро тощо) для того, щоб хтось інший зміг цю книгу знайти та прочитати. Кожен, хто приєднався до буккросингу, у свою чергу, повинен залишити власну книгу, можливо, вона потрапить до того, кому найбільше потрібна.

Обмінятися улюбленими літературними творами можна, скориставшись «чарівною поличкою» на 1-му поверсі школи. Давайте разом робити світ бібліотекою!

 

 

 

Незвичайний урок бібліотворчості пройшов з читачами 6-В класу. Школярі розфарбовували картинки-розмальовки та їх оживляли за допомогою додатку «Live Coloring» прорекламованого дитячим журналом «ВДГ».

 

 

 

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2019 у бібліотечному медіаценрі учні 7-А класу презентували улюблені книги своїм однокласникам та рекомендували їх прочитати.

 

 

 

29 жовтня в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар для заступників директорів з НВР закладів загальної середньої освіти. Під час проведення QR-квесту «Освітній простір школи, відкритої для всіх» учасники семінару ознайомилися з роботою бібліотечно-інформаційного медіацентру навчального закладу в умовах реформування Нової української школи. Відбувся і майстер-клас «3-D моделювання в бібліотеці». Учні 11-А класу Закрасняний Дмитро та Авдєєв Максим ознайомили учасників семінару з 3-D моделюванням, принципом роботи 3D-принтера, його можливостями та продемонстрували друк каподастра для гітари.

 

 

 

 

 

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2019 серед учнів 1-10 класів пройшов фотоконкурс «Я + книга!». Дякуємо всім за участь! Переможці конкурсу будуть нагороджені на шкільних лінійках в актовій залі.

 

 

 

Під час проведення Всеукраїнського місячника – 2019 завдяки акції «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом!» фонд бібліотечного медіацентру поповнився на 86 примірників. Щиро вдячні всім, хто долучився до акції. Особливо вдячні учениці 1-Б класу Вергун Ярославі та її мамі Ірині Валеріївні, випускниці нашої школи, які подарували 17 енциклопедичних видань та 20 книг за шкільною програмою та позакласного читання.

 

 

-2020 р.-/  -2019 р.-/  -2018 р.-/  -2017 р.-/  -2016 р.-/  -2015 р.-/  -2014 р.-