Вітаю Вас, Гість · RSS

Головна » 2014 » Лютий » 16 » Година пам'яті Галини Калюжної
Година пам'яті Галини Калюжної

Літературно-музична година пам'яті

"Спалахи життя Галини Калюжної"
Захід приурочений вшануванню пам'яті та творчої діяльності відомої поетеси, члена Національної спілки письменників України, нашої землячки, педагога  Галини Михайлівни Калюжної. Галина Калюжна, вчитель-методист вищої категорії, Відмінник освіти України. З 1988 по 1991 рік працювала заступником директора школи з виховної роботи в нашій школі.
На годину памяті завітали друзі-письменники, з якими Галина Калюжна починала свою літературну діяльність: письменник, критик Іванців Володимир Панасович, Заслужений діяч культури України, письменник, композитор  Анатолій  Іванович  Кульчицький, Заслужений вчитель України, письменник Петро Іларіонович Розвозчик, журналісти місцевих газет «Копєйка», «Сім’я», «Майдан-Брок», «Тема».
На годині пам’яті були присутні учні 8-11 класів, колеги – педагоги  БЗШ № 20. Зі сцени актової зали школи прозвучали вірші Г.Калюжної та її чоловіка поета, прозаїка, перекладача Олега Орача (Комара) у виконанні учнів 10-го класу Линник Крістіни, Кольоси Анатолія, Карпова Артема та учениці 9-го класу Суслової Каріни. Захід проходив з  мультимедійним супроводом. Літературно-музичну годину пам’яті та мультимедійний супровід підготувала завідувач шкільного бібліотечно-інформаційного центру Сич Олена Володимирівна. До уваги присутніх демонструвались кліпи пісень Павла Дворського на вірші Галини Калюжної.

Переглядів: 253 | Додав: biblioteka20 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: