Неділя, 12.07.2020, 20:30
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту


Форма входу


Крилаті вирази


Гімн книзі
Книга - джерело знань.

З ручаїв – ріки, з книжок – знання.

Хліб наснажує тіло, книга – розум.

Книга – міст у світ знань.

Розум без книги, що птах без крил.

З книгою подружишся, розуму наберешся.

Книги читати - усе знати.

Одна книга тисячі людей навчає.

Книга для дітей, що волога для полів.

Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Книгу читають не очима, а розумом.

Книга корисна, коли її читають.

Дім без книги – день без сонця.

Книгу читай, розуму набирай.

Знання – сонце, книга-вікно.

У домі без книги, як без вікон, темно.

Кому книга - розвага, а кому - навчання.

Книга – твій друг, без неї, як без рук.

Хороша книга – свято.

Весела книжка – твоя радість.

День без книги, що обід без хліба.

Книга – дзеркало життя.Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


БЗШ №20Електронна бібліотека
----ДОН КОДА

Дитячі журналиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!

Головна » Архів матеріалів

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2019 у бібліотечному медіаценрі учні 7-А класу презентували улюблені книги своїм однокласникам та рекомендували їх прочитати.

Просмотров:58 |

Незвичайний урок бібліотворчості пройшов з читачами 6-В класу. Школярі розфарбовували картинки-розмальовки та їх оживляли за допомогою додатку «Live Coloring» прорекламованого дитячим журналом «ВДГ».

Просмотров:47 |

Буккросинг з’явився в 2001 році. Новий цікавий рух було створено американським IT-фахівцем Роном Хорнбекером. Його ідея полягала в тому, що людина, прочитавши книгу, залишила її в громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро тощо) для того, щоб хтось інший зміг цю книгу знайти та прочитати. Кожен, хто приєднався до буккросингу, у свою чергу, повинен залишити власну книгу, можливо, вона потрапить до того, кому найбільше потрібна. Обмінятися улюбленими літературними творами можна, скориставшись «чарівною поличкою» на 1-му поверсі школи.

... Далі..

Просмотров:55 |

Користувачі бібліотечно-інформаційного медіацентру як справжні бібліотекарі обслуговували на абонементі читачів: записували вибрані книги та журнали у формуляри, радили, яку книгу прочитати, проводили бесіди біля книжкових поличок, допомагали вибирати книги. Із задоволенням побували у ролі бібліотекаря як дівчатка так і хлопчики.

Просмотров:51 |

Для користувачів бібліотечного медіацентру зявилася нова послуга «Караоке у бібліотеці». Під час перерви та в позаурочний час зі справжніми мікрофонами в руках, хлопці й дівчата мають можливість заспівати улюблену пісню караоке.Для декого бібліотека стала першою сценою, а хтось вже доволі професійно співав, але насолоду від цього музичного експерименту отримували абсолютно усі.

Просмотров:55 |

В учнівському колективі нашої школи поповнення. 30 учнів, що навчалися в загальноосвітній школі І ступеня №23, стали учнями 5-Г класу та читачами шкільного бібліотечно-інформаційного медіацентру. Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2019 завітали новачки на свій перший бібліотечний урок. Учні ознайомилися з правилами користування бібліотекою, каталогами, картотеками, довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, з дитячими періодичними виданнями, з книжковою виставкою «І слово. І музика. І душа». Учні переглянули  ... Далі..

Просмотров:65 |

Сучасна бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня.

Під таким гаслом в бібліотечно-інформаційному медіацентрі відбувся майстер-клас «3-D моделювання в бібліотеці», учня 11-А класу Авдєєва Максима. На майстер-класі однокласники ознайомилися з принципом роботи 3D-принтера, його можливостями та перевагами 3D-друку. Роздрукували на тривимірному принтері корпус для радіоелектроніки, змодельований Максимом. Аудиторія була дуже за ... Далі..

Просмотров:68 |

В міському краєзнавчому музеї відбулася презентація нової збірки Оксани Щербань "Музика життя". Під час заходу у виконанні читачів бібліотечно-інформаційного медіа-центру Москаленко Маргарити, Чубко Максима, Яковенко Марії звучали поетичні рядки із нової збірки письменниці. Ще раз вітаємо Оксану Володимирівну Щербань та бажаємо їй здоров'я, внутрішньої гармонії, великої енергії, невичерпності духовної криниці, з якої вона бере сили для творчості, натхнення на нові звершення та творчі здобутки.

Просмотров:64 |

 

 

З великою радістю та задоволенням школярики групи продовженого дня Нової української школи відвідують  бібліотечно-інформаційний медіацентр, де вони читають сучасні книги, пізнавально-розважальні журнали, грають у шахи та шахмати, складають книги-пазли, розмальовують книги-розфарбовки, співають у караоке, виконують фізкультхвилинки, інтерактивні вправи, складають пазли, відгадують вікторини, відвідують кінозал. 

 

 

Просмотров:54 |

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2019 весело та цікаво провели свою першу зустріч з бібліотекою учні 1-А класу (кл. керівник Куницька Н.М.), 1-Б (кл. керівник Погоріла С.А.), 1-В (Гарвасюк О.В.). Маленькі школярики ознайомилися з поняттями «бібліотека», «бібліотекар», «читач», з правилами користування послуг абонемента та читальної зали, порядком розтановки книг на полицях, правилами користування бібліотекою, подивилися мультиплікаційний фільм «Бібліотека», мандрували країною дитячих періодичних видань бібліотечно-інформаційного медіа-центру, взяли активну участь у медіа-грі «Відгадай казку». ... Далі..

Просмотров:69 |

« 1 2 3 4 5 ... 12 13 »