Субота, 20.04.2024, 06:02

Естафету переможців у поетичному онлайн-конкурсі «Шевченківські читання – 2023» продовжують читачі 3-4 класів:

Козачук Софія, 3-А кл., Корнієнко Марк, 3-А кл., Дригало Тетяна, 4-В кл.,  Усенко Артем, 3-А кл., Оплачко Міхаіл, 3-Б кл., Оплачко Арсеній, 4 ... Далі..

Вітаємо з перемогою читайликів 2-х класів у поетичному онлайн-конкурсі «Шевченківські читання – 2023»:

В Україні 9 і 10 березня відзначають Шевченківські дні , які припадають на роковини народження і смерті класика української літератури, мислителя, художника ТарасаГригоровича Шевченка.  Спадщина, яку залишив по собі Тарас Григорович Шевченко, вже майже два століття є джерелом натхнення для українців по всьому світу.

До Дня народження Лесі Українки традиційно у медіацентрі серед читачів проходить мистецький конкурс «Ілюстрації до творів Лесі Українки».

Вітаємо переможців конкурсу!

Естафету переможців поетичного відео-конкурсу «Леся Українка вустами читачів – 2023» продовжують читці 3-4 класів: Козачук Софія, 3-А клас, Дідиченко Валерія, 3-А клас, Корнієнко Марк, 3-А клас, Сипливчак Данило, 3-А клас, Усенко Артем, 3-А клас, Лоєва Віталіна, 3-А клас, Стрижало Соломія, 3-А клас (кл. керівник Карпенко Т.В.), Руденко Валерія, 3-В клас, Колісник Катерина, 3-В клас (кл. керівник Рябченко О.О.), Ненашева Зоряна, 4-А клас (кл. керівник Куницька Н.М.), Даниленко Андрій, 4-Б клас, Кравець Артем, 4-Б клас (кл. кер. Погоріла С.В.) Берегова, Тетяна, 4-В клас (кл. керівник Гарвасюк О.В.).

Вітаємо переможців щорічного поетичного конкурсу «Леся Українка вустами читачів – 2023» серед читців 5-9 класів: Козачук Назара, 5-А клас, Ольоленко Олександру, 5-А клас, Карасьову Вероніку, 5-Б клас, Гончаренко Софію, 6-Г клас, Кравченко Анну, 7-Г клас, Гуменюк Марію, 7-Г клас, Повшедного Євгена, 8-А клас, Селіхову Владу, 9- ... Далі..

25 лютого День народження Лесі Українки – однієї із центральних постатей української літератури, творчість якої облетіла весь світ та перекладена десятками мов.

Традиційно щороку до річниці народження української поетеси, драматурга, великої доньки українського народу, наші читачі беруть активну участь у поетичному конкурсі «Леся Українка вустами читачів».

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

Дзвенить струмочком рідна мова,

До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні з учнями 6-Г класу пройшов медіаурок пам’яті «Герої не вмирають!» Під час заходу користувачі бібліотеки ознайомилися з книжковою виставкою «20 лютого День Героїв Небесної Сотні», дивилися відеофільми про історичні події на Майдані Незалежності у 2013-2014 рр. та згадали поіменно загиблих героїв Небесної Сотні. На знак вшанування пам’яті загиблих на Майдані Незалежності всі присутні взяли участь у вікторині-кросворді «Слава героям Небесної С ... Далі..

Минулого року, 16 лютого,  напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну президент Володимир Зеленський встановив особливе свято – День єднання. Головною метою якого було показати єдність українців на тлі військової загрози. Сьогодні ми як ніколи розуміємо і відчуваємо справжній зміст цього свята. Це не історії з книжок, це наша реальність. З перших днів повномасштабного вторгнення українці стали пліч-о-пліч. 16 лютого  прапор України буде піднято у кожному куточку нашої держави для тих, хт ... Далі..

« 1 2 3 4 5 ... 20 21 »