Вівторок, 19.03.2024, 09:11

Головна » 2020 » Лютий » 03

11 років тому по всьому світу стартувала традиція щорічно у першій декаді лютого проводити Всесвітній день читання книги вголос. Це день, присвячений силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в сім'ї, класі і суспільстві Всесвітній день читання вголос проводиться щорічно у першій декаді лютого. Читання вголос надзвичайно корисне: стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас, розвиває увагу та уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами). Під час читання вголос проявляється схильність людини краще запам’ятовувати інформацію.

До ювілею письменника серед школярів 4-х класів у бібліотечно-інформаційному медіацентрі пройшли інтегровані уроки. Юні читайлики ознайомилися з біографією письменника, книжковою виставкою «Казковий світ Всеволода Нестайка», з його творами-ювілярами,  подивилися буктрейлер на книгу «В країні сонячних зайчиків». Родзинкою заходу став перегляд художного фільму «Тореадори з Васюківки».

Під такою назвою в бібліотечно-інформаційному медіацентрі  серед учнів 5-Г та 5-В класів пройшли відеоуроки пам’яті,  присвячені світлій пам’яті загиблих Героїв Крут та українських військових, загиблих в ООС.